(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Роздільні мастила

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Роздільні мастила є важливим продуктом для оптимізації виробничого процесу при всіх видах лиття, штампування, вулканізації та формування. Багаторазове використання форм, підвищення якості виробів, прискорення виготовлення та підвищення безпеки праці. ось основні завдання, що вирішують ці допоміжні склади.

            Нові вимоги до технологій та матеріалів призвели до створення нових не тільки за складом, але й за принципом використання напівпостійних розділових мастил. Такі мастила дозволяють суттєво збільшити термін служби прес-форм, зменшити їхню забрудненість, скоротити витрати на матеріали, зменшить викид летких органічних сполук. У нас ви також можете придбати епоксидні склади та мастила

            Сайт компанії «Івва Саплай» пропонує зручно систематизований каталог розділових мастил для різних матеріалів:

  • Для бетону – використовується при виготовленні залізобетонних конструкцій для монолітного домобудівництва та будівельної промисловості. Використання її значно полегшує вилучення готового виробу з опалубки.
  • Для гіпсу – застосування розділової мастила для оздоблювальних виробів на основі гіпсу суттєво покращує їх зовнішній вигляд та скорочує кількість шлюбу при виробництві.
  • Для кераміки – ці розділові мастила дозволяють досягти бездоганної якості сантехнічних виробів складних форм та міцності оздоблювальних матеріалів на її основі.
  • Для гумотехнічних та силіконових виробів – мастила для цієї продукції перешкоджають склеюванню виробів між собою або прилипанню їх до прес-форм, що суттєво скорочує шлюб.
  • Для композитів – формування виробів з традиційних металевих композитів і матеріалів за сучасними технологіями, таких як штучний камінь, визначає різноманіття власне розділових мастил. Вибрати необхідну допоможуть характеристики виробника.
  • Для деревостружкових виробів – пориста структура та важливість збереження базових якостей виробу вимагають підбору якісного розділового мастила від виробника.

Розділове мастило купити на сайті компанії «Івва Саплайн»:

  • Ми пропонуємо якісну продукцію торгових марок та виробників, офіційно представлених в Україні,
  • Здійснюємо відвантаження зі складу,
  • Продаємо роздільне мастило з доставкою в Одесу, Київ, Львів, Дніпропетровськ, Харків та інші міста України,
  • Формуємо замовлення постійних клієнтів за привабливою для покупців ціною.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.