(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Растрові світильники

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 4 моделі

Дана категорія товару призначена для власників підвісних або гіпсокартонних стель, а також для ремонтно-будівельних компаній, які займаються монтажем систем освітлення. У нашому онлайн-магазині можна в роздріб та гуртом купити світильник растровий накладний або вбудований сучасною конструкцією, в якій застосовуються перевірені часом люмінесцентні лампи. Виробник постачає на ринок електротехнічного обладнання Одеси продукцію з різним типом ґрат та кількістю ламп. Купити растрові світильники зі складу пропонується як із наявністю скла, так і з його відсутністю. Щоб ознайомитися з усім асортиментом нашого магазину, який регулярно оновлюється та постійно налічує десятки моделей, достатньо у зручному режимі переглянути список товару з описами позицій.

Растрові світильники купити для інтер'єру

Сучасна освітлювальна техніка виконує не тільки пряму функцію, а й декоративну, є елементом загального естетичного сприйняття приміщення оточуючими. Завдяки можливості купити світильник растровий вбудований або накладний можна втілити різні дизайнерські рішення, що додасть офісу, ресторану, готелю, конференц-залу або студентській аудиторії сучасний зовнішній вигляд і дозволить однаково комфортно почуватися в будь-якій точці внутрішнього простору.

Ми пропонуємо вам більше, ніж обладнання для освітлення! При цьому на растровий світильник ціна знаходиться в широкому діапазоні, що дозволяє кожному споживачеві вибрати для себе оптимальну модель, що повністю відповідає запиту та особливостям інтер'єру в місці встановлення.

Вбудований або накладний?

Вибір товару пояснюється специфікою стельової конструкції, різновидом конкретної моделі світильника та умовами монтажу. З доставкою світильник вбудований растровий купити вигідно для облаштування на поверхнях з панельною структурою. Відповідно до існуючих стандартів, він має аналогічні розміри, що дозволяє їм легко замінити будь-яку панель. До того ж, для встановлення даних пристроїв не потрібні спеціальні інструменти.

Рекомендується світильник растровий накладний купити в тому випадку, якщо конструкція стелі, наявні під ним комунікації не показані для виконання подібних монтажних робіт. Також за допомогою накладної моделі можна сфокусувати зону випромінювання, створити додаткову зручність для персоналу комерційного чи виробничого об'єкта. Ціна растрових світильників, незалежно від технічних характеристик, доступна кожному споживачеві і відповідає ринковим пропозиціям.

Стандартні параметри

При всьому різноманітті моделей кожна з них має уніфікований набір основних властивостей. Ви можете у нас купити растрові світильники, які надійно працюють за:

  • номінальній напрузі 220 В;
  • температурному режимі +5 – 40 градусів;
  • наявність 2-4 люмінесцентних ламп у корпусі;
  • потужності ламп 18Вт і 36Вт;
  • патроні G13.

За спектром випромінювання всі вироби класифікуються на теплі, нейтральні та холодні. Ми пропонуємо купити світильник накладний растровий або вбудований в залежності від поставленого завдання. Щоб правильно визначити необхідну кількість товару, враховуйте площу приміщення та його висоту. Це дозволить заощадити кошти та час. Якщо ви вагаєтесь, який купити світильник вбудований або накладний, а також вибрати модель, звертайтесь до наших менеджерів. Вони нададуть необхідну консультаційну підтримку. Крім того, таким чином ви обов'язково будете в курсі актуальної на сьогодні ціни растрового світильника, а при оптовому замовленні зможете стати учасником пільгової програми. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині виріб для монтажу або ізоленти та скотч.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.