(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Розпірні анкери

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 26 моделей

У процесі виконання ремонтно-будівельних робіт не обійтися без засобів кріплення деталей конструкції в одне ціле. До того ж часто доводиться готове обладнання або конструкцію монтувати на основу. Розпірні анкери, купити які завжди можна в нашому онлайн магазині, служать для наскрізного кріплення на повнотілу поверхню. Причому найбільш ефективні при використанні для приєднання бетонної, цегляної або іншої основи твердої структури, що має високий ступінь адгезії.

У нас на розпірні анкера ціна відповідає їхньому виду, розмірам та призначенню. Всі представлені вироби цієї групи виготовлені з вуглецевої сталі та оцинковані для запобігання появі корозії. Виробник пропонує якісний міцний товар, де на маркуванні вказано три основні параметри: зовнішній та внутрішній діаметр анкера, а також його загальна довжина. Це полегшує вибір потрібного виробу залежно від ваги конструкції, що монтується, і матеріалу, з якого складається кріпильна поверхня.

Які купити розпірні анкери

Сучасні постачальники сьогодні реалізують за оптимальною ціною розпірні анкери кількох видів:

  • з шайбою, широкий розмір якої дозволяє з'єднувати елементи щільно;
  • з гайкою, що ефективно при роботі з важкими конструкціями;
  • з ударним розпором – рекомендується застосування для кріплення природних матеріалів;
  • з кільцем – у побуті використовуються для натягу мотузки та подібних пристроїв;
  • з гаком – доречно придбати для встановлення побутового обладнання.

Видова наявність товару в магазині регулюється попитом. У нас можна знайти і купити розпірні анкери від виробника, що належать до найбільш затребуваних типів. При необхідності ми розглянемо замовлення з доставкою на ті види та розміри виробів, яких немає на даний момент у наявності.           

Розпірні анкери: ціна та сфера застосування

Кріпильні пристрої розпірного типу показали свою високу продуктивність і довговічність при монтажі стель підвісного типу, будівельних лісів, труб і повітроводів, конструкцій зі сталі, сходів, вікон, дверей та побутового обладнання різного призначення.  Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині хімічні анкери та кабельні канали, лотки, короби.

Наш магазин пропонує придбати популярну продукцію дрібним і великим оптом зі складу в Одесі на вигідних умовах. Ціна розпірних анкерів у нас розрахована як на побутових споживачів, так і на професіоналів. Тому ми завжди готові розглянути заявки на постачання товару в будь-якій кількості від будівельних компаній.     

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.