(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Витратні матеріали

Будівельний ринок пропонує різноманітний асортимент свердл та інших витратних матеріалів, купити за каталогом які легко у нашому магазині. Фірмовий виробник поставляє продукцію, що має низку незаперечних плюсів: надійність в експлуатації, міцність, сумісність з конструкціями моделей механізмів, зносостійкість. У нас можна замовити і з доставкою купити свердла для металу, бетону, дерева та інших поверхонь твердих структур, які потребують особливого підходу до роботи. Компанія «Івва Саплай» реалізує лише якісний товар, який добре зарекомендував себе серед споживачів.  

Типи свердлів

Не дивлячись на порівняно простий пристрій ріжучого інструменту (робоча частина, хвостовик, шийка), існує кілька його класифікацій. Як правило, споживача цікавлять особливості конструкції робочої частини та призначення.

З пристрою дільниці, що експлуатується, можна свердла купити:

  • гвинтові – універсальні пристрої, що користуються популярністю завдяки широкому діапазону діаметра (від 0,1 до 80 мм) довжиною до 275 мм;
  • плоскі – для свердління отворів великих діаметрів та глибин;
  • для глибокого входження до матеріалу;
  • односторонні – використовуються для створення точних отворів;
  • кільцеві;
  • центрувальні.

У магазині представлені вироби, які відповідають певним завданням. Наші менеджери за необхідності проконсультують по кожній моделі, допоможуть зробити правильний вибір та за оптимальною ціною купити витратні матеріали. Не в останню чергу звернуть вашу увагу на форму отворів. Вона може бути циліндричною чи конічною.  

Витратні матеріали купити за маркуванням

При самостійному підборі товару слід звернути увагу на технічні характеристики інструменту, зазначені в маркуванні (за її наявності). Тонкі вироби (діаметром до 3 мм) зазвичай її не мають взагалі. Буквенно-цифровий код містить інформацію, де поєднання букв означає тип матеріалів покриття та тих, з якими вони працюють, а цифри – діаметр, робочу та загальну довжину. Тому купити свердла у нас дуже зручно.  Для оптових замовників ми передбачили ще більш привабливі ціни, а також забезпечуємо доставку товару будь-якого обсягу до регіонів. У нашій особі ви придбаєте надійного постійного постачальника виробів лише від фірмового виробника, який багато років працює на ринку. Ви також можете придбати у нас насадки та біти серед витратних матеріалів, а також у каталозі товарів є алмазні бурові коронки.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.