(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Райдери

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Райдери – це така техніка, яка потрібна, щоб стригти траву на різних ділянках. Даний вид техніки по праву може вважатися багатофункціональним, оскільки використовується для різних цілей:

  1. Стрижка газону, футбольного поля тощо
  2. Прибирання доріг від снігу, розгладжування ґрунту.
  3. Очищення доріг, ліквідація сміття.
  4. Аерація, підживлення мінеральними добривами.
  5. Вивіз та транспортування вантажу.
  6. Допомога навіть на городі.

Тепер ви переконалися, наскільки дана техніка мультифункціональна і універсальна. Райдери купити Ви можете у компанії «Івва Саплай». У каталозі нашого інтернет-магазину представлений багатий вибір райдерів за привабливими цінами.

Якщо Ви вирішили райдери купити, то необхідно чітко позначити власні цілі. Якщо Ваш газон не відрізняється великою площею, тут повністю підійде машина, яка не відзначена високою потужністю. Якщо Вам потрібен райдер для стрижки великих територій, наприклад, футбольного стадіону, тоді вибирайте високопотужні машини. Райдери зручні ще й тим, що можуть зістригати траву в малодоступних місцях, адже їхня унікальна якість – – маневреність. Крім того, цією машиною неймовірно легко та просто керувати. Ціни на цей вид техніки варіюються, тому що ціна залежить і від виробника, і від потужності.  

На складі компанії «Івва Саплай» є всі види райдерів. Наші покупці завжди можуть звернутися до наших консультантів з будь-яких питань, пов'язаних із технічними характеристиками товару. У нас працюють дуже відповідальні, грамотні та компетентні фахівці. Райдери можна купити не тільки в роздріб, але й оптом. Доставка товару провадиться по всій території Одеси. Також ми працюємо з доставкою і по Україні, зокрема, це Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ.

Ми офіційно пропонуємо райдери купити у нас високої якості. Наша фірма також гарантує своїм покупцям і подальші послуги з ремонту та регулювання пристрою.

Зручність, надійність, тривалий термін експлуатації – всі ці якості та переваги відрізняють товари нашої фірми. Слід сказати, що райдер є своєрідною модифікацією садового трактора. Від садового трактора відрізняється лише тим, що двигун розташований ззаду. Ці машини можуть працювати як на дизельному паливі, так і на бензиновому паливі. Все залежить від бажання покупця. На сьогоднішній день асортимент райдерів дуже широкий. Ця техніка стала дуже затребуваною на ринку. Ще однією незаперечною перевагою такого агрегату є його здатність працювати навіть у зимовий період. Це надзвичайно універсальна техніка. У нашому каталозі під кожним видом товару є опис та фотографія, що значно полегшує вибір.

Перед експлуатацією рекомендується ознайомитися інструкцією з використання і неухильно її слідувати. Це лише сприятиме тому, що Ваша машина служитиме Вам довго.

Компанія «Івва Саплай» хоче запросити Вас райдери купити за найвигіднішими цінами. Дуже хочемо щиро побажати всім покупцям вдалої покупки. А ми, у свою чергу, обіцяємо підібрати потрібну та відповідну модель, яка буде повністю відповідати вимогам та побажанням наших покупців. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині садові трактори або скарифікатори.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.