(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Радіаторна арматура

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Використання радіаторної арматури настійно рекомендовано фахівцями для опалювальних систем різних типів, оскільки така фурнітура дозволяє запобігти та вирішити проблеми з функціонування розведення, а також зробити споживання енергоносія більш економічним. У нашому магазині зі складу завжди можна купити радіаторну апаратуру ручного та термостатичного видів в асортименті. Крім того, ми пропонуємо супутні аксесуари та комплекти пристроїв, що прискорить процес монтажу комунікацій та при необхідності проведення ремонтних робіт.

Вся продукція, представлена ​​в даному розділі, від виробника і має фірмову якість. Ми постійно працюємо з виробниками, які мають багаторічний досвід реалізації продукції на ринку, та офіційними дистриб'юторами. Тому можливо з доставкою купити термостатичний кран або ручний кран як для побутових потреб, так і для великих оптом. Ми також готові надати допомогу в підборі потрібних моделей запірних пристроїв.

Радіаторна арматура: купити та користуватися

Кульові крани, донедавна монополісти на ринку, характеризуються рядом особливостей і не завжди підходять для різних по обігрівається площі приміщень. Перш ніж купити терморегулятор або ручний аналог для радіатора, варто переконатися в ефективності обраної моделі.

Кульовий механізм орієнтований на повне перекриття подачі теплоносія в батарею. У ньому немає опції регулювання. При покупці такої радіаторної арматури слід враховувати:

  • діаметр труб;
  • тип різьблення крана;
  • напрямок робочого середовища.  
На відміну від цієї групи товару терморегулятор дозволяє керувати температурою нагрівального елемента. Ми пропонуємо за каталогом термостатичний вентиль купити як механічний, так і електронний. Перший варіант передбачає самостійну ручну установку комфортного температурного режиму, тоді як у другому випадку відбувається автоматизація процесу з урахуванням часу доби. Причому терморегулятор для радіатора можна купити для встановлення діапазону параметрів відразу на кілька діб.

Сучасне рішення

Незалежно від вибору з представленої у нас продукції ви отримаєте необхідний мікроклімат і безпечну в експлуатації систему опалення. При покупці термостатичного вентиля складність монтажу не підвищується, а клас зручності збільшується. Тому ми рекомендуємо отримати більше задоволення за доступною ціною. До того ж наші консультанти в робочий час готові відповісти на питання, що вас цікавлять, і порадити, як вигідніше купити терморегулятор для радіатора потрібної моделі.       

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.