(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Прожектори з датчиком руху

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Фарбове підсвічування фасадів будівель, пам'ятників, фонтанів, алей, стадіонів у темний час доби створює за задумом дизайнерів неповторний вигляд прилеглої території. Сучасні виробничі приміщення великої площі сьогодні теж не обходяться без спеціальних приладів. прожекторів. Вони дозволяють зонувати майданчики із виділенням окремих ділянок, куди спрямовані світлові потоки. З метою економії електроенергії та створення контрастного ефекту за рахунок спеціального режиму освітлення ми пропонуємо з доставкою купити та встановити прожектор із датчиком руху.

У каталозі нашого онлайн-магазину лінійка моделей з фіксуючим переміщення на певній відстані пристроєм знаходиться як у спеціальному однойменному підрозділі, так і в категоріях галогенного та світлодіодного обладнання. На прожектор із датчиком руху ціна залежить від його виду та функціональних характеристик. При виборі пристрою слід враховувати особливості місця його розміщення та умови експлуатації. Виробник цієї групи товару офіційно гарантує її високу якість та заявлений термін служби.  

Купити прожектор з датчиком руху за каталогом

Ми пропонуємо найбільш затребуваний на споживчому ринку ряд освітлювальних виробів, які однаково ефективні для зовнішнього та внутрішнього застосування. Не остання роль цьому належить особливої ​​конструкції пристроїв. Завдяки наявності елемента з дефлектором, що відображає, і керуючого його роботою датчика створюється оптимальний режим освітлення. При цьому ціна прожектора з датчиком руху відрізняється помірністю та відповідає очікуванням усіх груп покупців.

При виборі потрібної моделі необхідно звернути увагу на специфіку конструкції та місця розташування контролюючого елемента. Він може бути:

  • в одному корпусі з освітлювальним елементом;
  • окремо, але мати фіксацію на корпусі;
  • окремо зі здатністю установки за бажанням у будь-якому місці.

Щоб правильно купити прожектор із датчиком руху, слід також врахувати такі його параметри, як чутливість, потужність, максимальний кут огляду.

Пільгова програма

При замовленні освітлювальних приладів оптом у нас передбачені постійно діючі акційні пропозиції, які залежать від обсягів поставки та її періодичності. У цьому випадку ціни прожекторів з датчиком руху потрапляють у діапазон нижче від ринкового. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині виріб для монтажу або Растрові світильники. Ми зацікавлені в постійних клієнтах, тому готові розглянути ваші зустрічні пропозиції щодо доставки товару зі складу в Одесі до будь-якого населеного пункту України.     

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.