(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Прожектори галогенні

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 29 моделей

Використання енергоємних галогенних ламп знайшло широке застосування в конструкціях вуличних освітлювальних приладів. Прожектори сьогодні активно встановлюються для освітлення фасадів будівель, особливо це стосується об'єктів, що становлять архітектурну, культурну чи історичну цінність. Не залишаються поза увагою рекламні щити, малі архітектурні форми, спортивні споруди, алеї парків та дачних ділянок, складські приміщення.

Вибрати за каталогом

Ми пропонуємо купити галогенний прожектор від виробника з великим досвідом виготовлення освітлювальної продукції на основі сучасних технологій. Весь представлений у каталозі товар сертифікований відповідно до необхідних стандартів, його термін служби гарантовано офіційно. У нас ви не знайдете бракованих чи неякісних виробів, які є на ринку. Відмінна риса реалізованих світильників – фірмовий стиль. Це проявляється як у характерних дизайнерських рисах зовнішнього вигляду товару, так і у функціональності, підвищеному потужнісному ресурсі.

Прожектор галогенний купити зі складу в Одесі

В асортименті нашого магазину присутні найпопулярніші у споживачів моделі техніки для зовнішнього і внутрішнього освітлення. Оскільки у даного типу прожекторів світлова віддача становить 16-20 лм/Вт, такі світильники поділяються на обладнання:

  • дальньої дії;
  • заливного випромінювання;
  • сигнального призначення.

Серед переважних характеристик товару відзначається відмінна передача кольору, здатність створити вузькоспрямоване безтіньове освітлення, компактність.

У нас завжди можна з доставкою купити галогенні прожектори різних кольорів, прозорі або матові, в декількох варіантах ламп. Окрема лінійка виробів – це моделі із датчиком руху для вулиці. Енергозберігаюче рішення дозволяє монтувати оптимізовану систему освітлення без використання додаткових пристроїв.        

Компанія «Івва Саплай» постійно поповнює номенклатуру товару, тому, сподіваємося, ви швидко знайдете у нас необхідне. У свою чергу ми подбаємо про безпечну та своєчасну доставку замовлення незалежно від його обсягу. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині світлодіодні прожекториабо прожектори з датчиком руху. Для оптових покупців передбачена пільгова ціна. До того ж, додатково у вас є можливість придбати у відповідних розділах нашого каталогу супутні аксесуари та інструменти для встановлення освітлювальної техніки.    

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.