(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Прожектори

Системи освітлення, призначені для зовнішнього застосування, а також для створення спеціальних зон усередині приміщень, у своєму пристрої містять лампи прожектор, купити які по каталогу легко в нашому магазині. Тут представлені найкращі моделі цього виду товару від виробника. У нас можна   гарантовано з доставкою купити прожектор фірмової якості. При цьому виробник забезпечує не тільки надійну якість виробів, а й їхню високу продуктивність, тривалий термін служби та сучасний, естетично привабливий зовнішній вигляд. На прожектор ціна залежить від типу моделі та її призначення.

Якщо ви вперше відвідали наш магазин, то сподіваємося, що запропонована номенклатура дозволить зробити оптимальний вибір і продовжити співпрацю. Компанія «Івва Саплай» завдяки довготривалій роботі з постачальниками пропонує ліхтар прожектор купити оптом, а також організувати постійну доставку необхідної продукції до вашого населеного пункту зі складу в Одесі.  

Прожектор купити зі знижкою

У нашому магазині діє пільгова програма для партнерів, одним з яких може стати ваша компанія. Ми готові забезпечити постачання будь-якого обсягу. При цьому ціна прожектора буде меншою за середньоринкову. Також можлива спільна робота на тендерних умовах. Широкий асортимент освітлювальної продукції постійно поповнюється та оновлюється. Тому компанія здатна задовольнити попит як на популярні моделі ламп, так і вузькоспеціалізовані. Ви можете купити ліхтар прожектор кількох типів:

При відсутності обраної позиції на складі ми знайдемо можливості отримати і доставити її вам в стислі терміни. На прожектор ціна не зміниться, до того ж, вам не доведеться витрачати зайвий час на пошуки потрібної моделі.

Лампа прожектор: купити з гарантією

Вся представлена ​​в магазині продукція забезпечена відповідними сертифікатами та гарантіями виробника. Її технічні характеристики не викликають сумнівів. Наочним підтвердженням є позитивні відгуки споживачів, з якими ми співпрацюємо не один день.

Ліхтар прожектор купувати рекомендується у випадках, якщо потрібно освітлення прибудинкової території, великих за площею, у тому числі складських та виробничих, приміщень для створення спеціального ефекту, крім того, вуличних рекламних боксів, вітрин , фасадів. За потреби вибір товару можна довірити нашим менеджерам. А вам для того, щоб купити лампу прожектор, залишиться лише заповнити заявку з побажаннями. Ми запропонуємо освітлювальні прилади, які створять додатковий комфорт та забезпечать безпеку. З питань купівлі прожектора слід звертатися до менеджерів компанії, які також нададуть розширену інформацію щодо асортименту та моделей, що є в наявності.    

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.