(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Протишумові вкладиші "Беруші"

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

У сучасному світі одним з факторів, що впливають на здоров'я людини, є підвищений рівень шуму. Ми постійно сприймаємо більш менш високий рівень шуму, навіть перебуваючи у себе вдома: шум машин, музика, звуки ремонту, голоси сусідів. У тому випадку, якщо Ви працюєте в місці з підвищеним рівнем шуму (аеропорт, завод, організація концертів та багато інших місць, вам просто необхідно убезпечити свій слух та своє здоров'я. У цьому вам допоможе інтернет-магазин компанії «Івва Саплай».< /p>

Як забезпечити здоров'я свого слуху? Беруші протишумні купити

Цікаво, що слово «беруші» російського походження. Це скорочене словосполучення «береги вуха». Берегти вуха потрібно завжди, і не тільки від шуму (а також від холоду та різних інфекцій). Нижче ми розглянемо деякі випадки, коли для піклування про своє здоров'я просто необхідно купити протишумні беруші:

  • Музиканти часто купують протишумні беруші для вирівнювання різних частот. Такі беруші часто робляться на замовлення.
  • Беруші для сну – одні з найбезпечніших можуть носитися найбільш довго, тому що створюють мінімальний тиск на вуха.
  • На стрільбах з різної стрілецької зброї також необхідно берегти слух, для цього слід заздалегідь купити протишумні беруші.

Слід зазначити, що протишумні беруші потрібно обов'язково використовувати для надійного збереження слуху робітників, в рамках програми збереження повноцінного слуху.

Існують також беруші для плавання, дайвінгу, для літака. Такі беруші допомагають вирівнювати тиск та уникати болю.

Якщо Ви вирішили купити протишумні беруші, Вам слід враховувати наступні характеристики:

  • Чи є можливість одягати беруші кілька разів
  • Яка тривалість одноразової експлуатації та загальна тривалість використання
  • Гразестійкість та водонепроникність
  • Чи є слухові фільтри за частотами (дана функція найбільш важлива для музикантів).

Для того, щоб швидко і зручно беручи протишумні купити, можна вибрати один з варіантів. Наприклад, Ви можете зайти на сайт компанії «Івва Саплай» та вибрати в каталозі необхідні Вам беруші з відповідного матеріалу. Зазначимо, що якість продукції офіційно засвідчена виробником, адже від того, наскільки якісний матеріал використовувався при виготовленні протишумних берушів, залежить тривалість та якість захисту вух.

Ви можете купити протишумні беруші зі складу, і цей фактор забезпечує доступну ціну на даний вид товару. Компанія «Івва Саплай» пропонує доставку товару оптом та роздрібними партіями до багатьох міст України: Львів, Київ, Харків, Дніпропетровськ. Якщо Ви проживаєте в Одесі, можливе також самовивезення зі складу компанії «Ivva Supply».  Наша компанія завжди прийде Вам на допомогу у виборі засобів індивідуального захисту здоров'я. ;або маски та фільтри​​​. 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.