(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Промислові пилососи

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Позбавлення від побутового сміття, що виникає в умовах роботи організацій виробничого, будівельного та іншого призначення, - одне з невідкладних завдань, яке доводиться вирішувати щодня. Онлайн-магазин компанії «Івва Саплай» пропонує купити промислові пилососи та промислові пароочисники різних модифікацій від виробника, технічні характеристики яких передбачають ефективну експлуатацію в режимах навіть підвищеної забрудненості.

Промислові пилососи купити з урахуванням фільтрації

За допомогою представлених у нас компактних і безшумних моделей прибирання не здасться обтяжливим, а його час скоротиться, ви також зможете придбати у нас для прибирання санітарно-гігієнічне обладнання та витратні матеріали. Віконні пилососи, а також для очищення підлоги, стін та інших поверхонь можна придбати оптом та в роздріб з доставкою по Одесі, області та інших містах. Залежно від характеру забруднень та їх обсягу, промислові пилососи купуються з урахуванням ступеня фільтрації, передбаченої в обладнанні:

  • звичайний режим збирання;
  • для деревного та бетонного пилу зі ступенем пропускання до 0,1%;
  • для очищення небезпечного пилу з підвищеними показниками хвороботворних мікроорганізмів (наприклад, азбестовим або канцерогенним) зі ступенем пропускання до 0,005%.

Як вибрати та купити миючі пилососи

Виробник сьогодні постачає на ринок надійний товар, який відрізняється високою удароміцністю, здатністю легко переміщатися по будь-якій поверхні та надійною зносостійкістю двигунів. Особливою популярністю користуються миючі пилососи, купити які ми легко в асортименті, не витрачаючи багато часу.  При виборі моделі рекомендується звернути увагу на:
  • тип забруднення, з яким покликаний боротися пристрій;
  • продуктивність;
  • тривалість безперервної роботи;
  • комплектацію обладнання відповідно до супровідної документації;
  • доступність витратних матеріалів;
  • віддаленість сервісу.

Мийні пилососи купити в нашому магазині вигідно, так як ціна відповідає якості кожного пристрою. За оптових закупівель товар купується зі знижкою.

Робот-пилосос купити для автоматичного прибирання

Для автономного очищення поверхонь, що не вимагає участі людини в прибиральному процесі, все частіше застосовується робот-пилосос. Купити автоматизованого помічника, який легко проникне у важкопрохідні куточки і при цьому не зашкодить перешкоди, що зустрічаються на шляху, можна за один клік онлайн. Брендовий постачальник офіційно надає гарантію якості та забезпечує гарантійним, післягарантійним сервісом. Рекомендується купувати робот-пилосос для невеликих виробництв, комерційних компаній з невисоким рівнем забрудненості, де не потрібно очищення від небезпечних видів пилу та сміття.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.