(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Промислові пароочисники

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Не всі поверхні раціонально очищати за допомогою звичних пилососів. Характер деяких забруднень і місць їх розміщення в ряді випадків викликають необхідність купити промислові пароочисники або санітарно-гігієнічне обладнання та витратні матеріали. Ці сучасні пристрої від виробника ефективно впораються з такою делікатною справою, як збирання бруду, пилу та сміття різного походження. Відмінні відгуки, що отримали від споживачів моделі, розміщені в нашому каталозі. Корисне застосування така техніка знаходить і вдома, причому пароочисник побутовий за своїми технічними характеристиками не поступається обладнанню, орієнтованому на застосування в комерційних та промислових масштабах.

Купити промислові пароочисники

Цей різновид парогенераторів відрізняється підвищеними експлуатаційними якостями. Вони більш потужнісні, ніж пароочисник для будинку, мають інший рівень тиску пари, відрізняються ємністю бачка і наявністю додаткового знімного резервуара. В умовах лікарень, закладів громадського харчування, будівельних та клінінгових організацій, текстильних виробництв та цілого списку інших сфер діяльності якнайкраще застосування екологічно безпечного обладнання. Промислові пароочисники купити за допомогою компанії «Івва Саплай» можна за доступною ціною на умовах постачання зі складу в Одесі до будь-якого населеного пункту.

Застосування для домашніх цілей

Якщо ви прихильник гігієнічного прибирання без застосування хімічних засобів, то виберіть модель пароочисника для дому. Апарат за допомогою спеціальних натяжних серветок легко видалити навіть стійкий жир і пригар з кухонних поверхонь, варильних панелей, в духовці, а для серветок у нас також продається . В особливо складних випадках використовуються скребки, що входять до комплекту, які збільшують продуктивність роботи побутового пароочисника.

Додаткове обладнання ефективно:

  • при миття вікон, дзеркал та інших скляних поверхонь, що потребують щадного режиму прибирання;
  • для прибирання поверхонь для підлоги різних типів – від кахельних до паркетних;
  • для відпарювання та прасування одягу, текстилю;
  • для чищення килимових покриттів.

Пароочисник для будинку працює виключно на воді, яка у вигляді пари під високим тиском і температурою від 95 до 120 градусів направляється на виріб або предмет. Вже за температурним діапазоном видно, що принагідно виникає і бактерицидний ефект. До того ж у приміщенні освіжається повітря, зникають неприємні запахи та алергени. У нашому інтернет-магазині доступні моделі побутового пароочисника різної потужності та комплектності, що слід враховувати при виборі.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.