(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Промислові насоси

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Для водозабезпечення приватного будинку достатньо колодязя та побутового насоса. А коли йдеться про багатоквартирний будинок, очисну споруду, комунальний будинок? Про зрошення сільгоспугідь чи цілого футбольного поля? Тут необхідне промислове насосне обладнання, потужне та продуктивне.

Промислові насоси - інженерно-технічний пристрій, що виконує роботи в умовах підвищеної складності. Жодна галузь виробництва не обходиться без цих установок, адже вони потрібні як для водопостачання чи забезпечення роботи каналізаційної системи. Завдяки потужним насосам підтримується працездатність промислових агрегатів, які використовують воду.  

Компанія IVVA Supply реалізує якісне насосне обладнання всесвітньо відомих виробників зі складу, з доставкою, оптом та в роздріб. Представлені в нашому каталозі насоси виконані лише з якісних матеріалів, вони гарантовано забезпечують необхідний тиск та потрібну продуктивність.

Є кілька видів промислових насосів з різними параметрами, тому перед тим, як купити таке обладнання, необхідно визначитися з його характеристиками. Це дозволить вибрати насос, що відповідає вимогам системи. 

Де застосовуються промислові насоси?

  • На виробничих об'єктах - для водозабезпечення та водовідведення.
  • Для постачання водою багатоквартирних та приватних будинків.
  • У системі пожежогасіння – для підвищення тиску.
    Для відкачування води та рідини підвищеного ступеня забруднення.
  • Для поливу великих площ.
  • У системі охолодження або обігріву і так далі.

Вибираючи потрібну модель насоса, завжди звертають увагу на такі характеристики:  

  • технічні параметри;
  • показники свердловини або іншого джерела: висота підйому води, її статичний і динамічний рівні (як у працюючому, так і не працюючому стані двигуна).

Найбільш ефективний підйом води виробничого насоса здійснюється зі свердловини, глибина якої не перевищує 10 м.

Види промислових насосів

Залежно від конструкції таке обладнання буває двох модифікацій. Перший варіант – з баком. Принцип роботи насоса наступний: рідина заповнює ємність поки не спрацює датчик, який реагує на поплавець. Рівень води знижується, поплавець опускається і двигун насоса автоматично вмикається. Хоча такі моделі мають попит, але конструкція застаріла, оскільки має деякі недоліки: безпечна робота агрегату залежить від датчика, обладнання має невисоке ККД, крім цього існують вимоги до місця встановлення ємності.

Найбільш надійною і популярною є друга модель – із гідроакумулятором. Схема апарату проста: це ланкове з'єднання (сюди входить також гідроакумулятор і реле) від системи водозабезпечення або іншого джерела безпосередньо до крана на виході. При заповненні бака водою тиск збільшується і знижується при її витрачанні. Промисловий насос даної моделі успішно застосовують на об'єктах, віддалених від джерел. В цьому випадку сам апарат опускають у воду, а гідроакумулятор монтують на об'єкті. Насос розрахований на транспортування рідини з 9-метрової глибини, але не більше. З цієї причини він не підходить для підйому артезіанської води зі свердловини.

Ми займаємося реалізацією насосного обладнання як промислового, так і побутового призначення,і не тільки. Якщо вам необхідно отримати найдокладнішу консультацію щодо видів та характеристик насосного обладнання, а також купити його за привабливими цінами – зверніться до наших менеджерів. Придбати промислові насоси з офіційною гарантією від виробника просто: визначтеся з моделлю, напишіть або зателефонуйте нам. Повідомте про зручний для вас спосіб отримання: самовивіз зі складу або за допомогою кур'єрської доставки. Злагоджена організація процесу постачання дозволяє отримати товар у найкоротші терміни. Ми доставимо промисловий насос до будь-якого міста України: до Одеси, Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська тощо. 

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.