(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Промислові клеї-розплави

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Компанії «Івва Саплай» представляє вашій увазі широкий вибір будівельної хімії. Широкий асортимент продукції дозволяє знайти всі необхідні матеріали на нашому сайті. Особливу увагу ми приділяємо новим технологіям та розробкам, до яких належать і промислові клеї-розплави. Ці полімерні композиції не містять у своєму складі розчинників і переходять у «робочий стан» під час нагрівання. Подальше охолодження такого клею викликає його повне застигання. Відвідування нашого сайту допоможе вибрати термоклей, анаеробні продукти та силіконові клеї-герметики, ціна якого буде оптимальною.

Термоклеї швидко потіснили інші види будівельної хімії, оскільки істотно спрощують виробничий процес і скорочують час склеювання деталей, що позитивно позначається на кінцевій вартості продукції. Виробник удосконалить характеристики клеїв-розплавів, збільшуючи їх пластичність та стійкість до механічних пошкоджень. Ми пропонуємо термоклей купити від виробників, які офіційно представлені в Україні.

Важливо правильно вибрати промисловий клей-розплав і купити:

  • Клеї на етиленвінілацетатній основі – найпростіші клеї, які широко застосовуються у побуті та у виробництві для з'єднання різнорідних матеріалів. Простий у використанні і не ушкоджує структуру матеріалів, що з'єднуються, проте має відносно низьку термостійкість і може повторно розплавитися, перебуваючи поряд з джерелами тепла. Використовується переважно для склеювання дерев'яних, паперових, шкіряних та тканинних деталей.
  • Високотемпературний клей на основі поліолефіну володіє більш високою термостійкістю і не призводить до деформації сполучного шва під впливом температур. Промислові клеї-розплави цього виду використовуються при створенні композитних матеріалів. Широкий спектр застосування та висока якість з'єднання дозволили застосовувати ці склади для високоміцних та точних деталей. Ці промислові клеї-розплави вимагають спеціального обладнання для нанесення та використовуються для з'єднання таких матеріалів, як скло, метал та пластик.

Сайт компанії «Івва Сплай» пропонує клей-розплав купити відптом. Добре продуманий і структурований каталог допоможе швидко вибрати потрібний гарячий клей, ціна є в цьому виборі важливим, але не визначальним фактором. Наші консультанти звертають увагу на таке важливе співвідношення, як витрата матеріалу і площа поверхні, що склеюється. Не завжди дешевше клей буде вигідно економічно, особливо при потоковому виробництві. Наша компанія пропонує до реалізації з насолоди потрібний вам товар, з доставкою не тільки до Одеси, Дніпропетровська, Києва, Харкова чи Львова, а й до інших міст України.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.