(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Промислове обладнання

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Сучасне промислове обладнання розробляється на основі технологій нового покоління. Тому воно здатне витримувати суттєві навантаження, різні зовнішні та внутрішні умови експлуатації та головне – . своєю багатофункціональністю забезпечувати потрібний режим роботи в мережах. Сумісність та адаптація до елементів енергозабезпечення роблять його універсальним.

Ми пропонуємо через каталог промислове обладнання купити потрібних типів і модифікацій. Якщо на даний момент у нас на складі немає в наявності необхідних електроустановок або термостатів, менеджери приймуть у вас заявку і зроблять все, щоб оперативно підшукати у партнерів та постачальників товар із необхідні технічні характеристики. Компанія «Івва Саплай» прагне до довгострокового співробітництва, тому використовує весь нагромаджений досвід задоволення попиту шкірного клієнта.   

Промислове обладнання купити з доставкою

Для нас немає різниці при обслуговуванні, в якому обсязі ви плануєте купувати фірмову продукцію. Незалежно від її габаритів, ваги, конфігурації та комплектності, ми зобов'язуємося доставити замовлення в заздалегідь обумовлені терміни за місцем призначення. По Одесі та області для постачання використовується власний автопарк спеціалізованих транспортних засобів для таких перевезень. Можливий самовивіз. Замовники у регіонах отримують обладнання через поштово-кур'єрські служби. У вас залишилися запитання? Їх у робочі дні завжди можна задати нашим менеджерам, які нададуть додаткову, в тому числі порівняльну інформацію та допоможуть розрахувати вартість замовлення. Якщо ви хочете купити промислове обладнання оптом, ціна буде визначена на пільгових умовах.

Вимоги до обладнання та його переваги

При виборі цієї групи товарів і фурнітури для електричного обладнання враховуються кілька показників, на які варто звернути увагу:

  • відповідність моделі особливостям діючої електромережі;
  • наявність гарантії від виробника;
  • безпека обладнання;
  • особливості монтажу/демонтажу;
  • можливість підключення додаткових пристроїв.
Оскільки промислова апаратура орієнтована на особливі умови функціонування, то її висока продуктивність, здатність знижувати енерго- та тепловитрати, безперебійність не повинні викликати сумнівів. Ми маємо товар виключно фірмової якості, що виробник підтверджує відповідними сертифікатами.  

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.