(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Продукти для травматології та ортопедії

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Щоденна медична практика клінік різної спеціалізації часто не обходиться без продуктів травматологічного призначення. Подібний товар також обов'язково повинен перебувати в домашній аптечці серед предметів першої необхідності, наприклад пластирі або бинти, які є в будь-якому будинку. Купити медичні вироби за каталогом, що відносяться до цієї категорії, можна на нашому інтернет-ресурсі за доступною ціною дрібним і великим оптом. При цьому ми реалізуємо продукти для травматології та ортопедії лише від виробників, товар яких користується заслуженою увагою серед аналогічних. Про що свідчать наявні статистичні дані.

Переваги нашої пропозиції

Всі медичні матеріали виготовлені за новітніми технологіями із сировини високої якості. При виробництві кожному етапі вироби проходять лабораторний контроль, що гарантує потрібний кінцевий результат і затребуваний асортимент. Завдяки спільній співпраці з багатьма медустановами сотні їхніх пацієнтів повернулися до повноцінного життя. Орієнтуючись на конкретних представників бізнес-середовища, яким постійно потрібні продукти для травматології та ортопедії, ми розвиваємо довгострокові взаємини. До переваг спільної роботи можна віднести:

  • компетентність наших співробітників;
  • оперативну роботу із замовленнями;
  • постійна наявність на складах потрібних обсягів товару;
  • розширення та оновлення асортименту;
  • гнучке ціноутворення.

Продукти для травматології та ортопедії

У нашому онлайн-магазині завжди у продажу пластирі та бинти різних вітчизняних і не тільки постачальників. Такі медичні вироби є обов'язковими для лікування різних типів пошкоджень, включаючи переломи. Ми готові швидко виконати замовлення незалежно від його обсягу з доставкою, тобто поставити товар у будь-яку географічну точку України (Одеса, Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші). Видовий склад представлених компанією «Івва Саплай» продуктів для травматології та ортопедії постійно поповнюється. При формуванні асортименту ми готові враховувати ваші побажання. Для цього достатньо зв'язатися з консультантами, які нададуть необхідну інформацію та допомогу у поданні заявки або остаточному виборі замовлення. Ми не тільки заощадимо ваш час, але й гарантуємо потрібний результат у кожному конкретному випадку.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.