(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Прес-фітінг

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Наш інтернет-магазин для з'єднання металопластикових труб пропонує купити зі складу в Одесі прес-фітинги, що мають різні конфігураційні особливості, але при цьому однаково надійно виконують основну функцію. Незалежно від типу всі вони складаються з корпусу, нержавіючої гільзи та еластичної кліпси. У нас в асортименті можна купити фітинги для поліетиленових труб у формі трійника, кута або муфти для внутрішнього або зовнішнього різьблення. Продукція від виробника відрізняється високими експлуатаційними характеристиками, не потребує додаткового обслуговування після встановлення та довговічна.

Якщо ви шукаєте справжній фірмовий товар, забезпечений гарантіями заводу-виробника, то зверніть увагу на цей розділ. Купити фітинги сьогодні – не лише необхідність, а й показник грамотного монтажу комунікаційних систем.

Прес-фітінг купити для забезпечення переваг

Використання компактних, але продуктивних сполучних елементів дозволяє досягти ряду позитивних переваг, завдяки чому змонтовані системи служать споживачеві безпроблемно десятки років.

До плюсів відносяться:

  • міцність (до 10 атмосфер);
  • немає потреби контролювати робочі характеристики;
  • індиферентність до перепаду температур;
  • антикорозійність;
  • немає реакції на лінійне розширення труб;
  • швидкість монтажу;
  • при купівлі фітингів економиться витрата труб.

Цілий список переваг розширює можливості застосування цієї групи товару. Фітинги для поліетиленових труб купити вигідно для прокладання прихованих трубопроводів.

Як зробити правильний вибір

Незважаючи на просту конструкцію деталі, кожен її різновид має нюанси, які слід враховувати при виборі і купівлі з'єднання металопластикових труб. Ми рекомендуємо звернути увагу насамперед на якість маркування на корпусі. Реалізована брендова продукція відповідає стандартам, тому ви легко можете побачити на ній потрібну інформацію.

Для професіоналів також достатньо поглянути на зовнішній вигляд прес-фітингу, що купується або обтискного фітинга, щоб визначити якість металу, з якого він виготовлений. Латунь є найбільш продуктивним матеріалом, тому такий виріб не може бути легким.

Якщо з'єднання металопластикових труб купити важко у зв'язку з багатою номенклатурою, наші менеджери вас додатково проконсультують і допоможуть прийняти остаточне рішення. Також ми готові розглянути індивідуальні заявки на оптові та тендерні поставки куплених прес-фітингів. У нас ви також можете придбати системи поліпропіленових трубопроводів.

Ми гарантуємо доставку придбаної продукції до населених пунктів України у заздалегідь узгоджені терміни. Вам залишається лише визначитися з типом та кількістю товару та купити фітинги для поліетиленових труб на умовах передоплати. За потреби ми надамо інформацію про особливості монтажу з використанням куплених фітингів або виконаємо їх встановлення по Одесі та області.         

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.