(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Запобіжники, плавкі вставки, тримачі

Сучасний виробник пропонує багатий вибір захисних пристроїв від струмів короткого замикання та струмів перевантаження. Купити запобіжник з доставкою не важко і в нашому онлайн-магазині. У нас завжди є професійно складений асортимент захисних пристроїв, за допомогою яких можна максимально підвищити електробезпеку будь-якої мережі.

Повний каталог запобіжників включає як вже популярні моделі брендових виробників, так і менш поширені одиниці. Перевага такої продукції полягає в тому, що вона має фірмову якість, підтверджену сертифікатами, пройшла передпродажне тестування у заводських умовах і відповідно розрахована на тривалий термін безаварійної експлуатації. На будь-яку модель запобіжника від виробника поширюється офіційна гарантія, що підтверджує її надійні робочі характеристики.  

Ми працюємо для вас, тому постійно вносимо в номенклатуру нові моделі з урахуванням попиту. У нас можна придбати товар під індивідуальні технічні параметри як в роздріб, так і оптом. При цьому незалежно від виду запобіжника ціна його відрізняється помірністю. Для постійних замовників передбачено знижки. Спільне партнерство – ідеальна можливість швидко та без зривів графіка отримати потрібну продукцію для своєчасного проведення електромонтажних робіт. Відвантаження замовлених запобіжників зі складу в Одесі відбувається у стислий термін. Персональний менеджер на кожному етапі контролюватиме формування та постачання замовлення. Тому купити запобіжник в інтернет-магазині компанії «Івва Саплай» вигідно та безпечно.

Що входить до каталогу запобіжників     

Залежно від принципу дії існує кілька видів даної групи товару. Ми пропонуємо купити запобіжники відповідно до наступної класифікації:
  • з плавкою вставкою;
  • з електронними компонентами;
  • електромеханічні;
  • моделі, що самовідновлюються.

Популярні конструкції з плавкою вставкою довели свою ефективність. До того ж, на такий запобіжник ціна відноситься до категорії бюджетної. Кожна модель пристрою розрахована на певні граничні величини, перевищення яких спричиняє розплавлення спеціального струмопровідного елемента. Використання запобіжника від брендового виробника дозволяє не тільки отримати надійний захист всього електроланцюга, а й звести до мінімуму його обслуговування.

Товар всіх різновидів постійно є в наявності і доступний для замовлення. Для мешканців Одеси та регіону надається можливість за бажанням вивезти передплачену продукцію самостійно у зручний для них час. Відвантаження запобіжників зі складу для оптовиків виконується у заводській упаковці.    

Як вибрати та купити запобіжник в інтернет-магазині

Якщо виникла необхідність купити автоматичний запобіжник, слід звернути увагу на кілька факторів. По-перше, важливо значення номінального струму, який має бути на 10-15% менше від допустимого навантаження мережі. По-друге, враховуються параметри струму спрацьовування. До каталогу запобіжники входять насамперед розраховані на їхнє побутове застосування.

Якщо для житлового або офісного приміщення потрібно кілька автоматів, то номінали пристроїв вибираються з урахуванням навантаження кожної з ліній. У нас ви знайдете саме те, що максимально відповідатиме вихідним завданням. Якісний запобіжник від виробника – правильне рішення за розумні гроші.

Також у магазині представлені й інші види даного товару. Наші консультанти в робочий час готові надати додаткову інформацію по всій лінійці пропозицій та погодити умови доставки запобіжників зі складу. В окремих випадках ми можемо розглянути заявки на постачання моделей, яких сьогодні немає. Працюючи безпосередньо з виробниками, «Івва Саплай» скорочує час на доставку. Ми пропонуємо купити запобіжники в інтернет-магазині, які відрізняються тривалим терміном служби. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині вимірювальні прилади або амперметри.

У нас можна замовити товар на тендерних умовах. Спільна співпраця на взаємовигідній основі – найкраще підтвердження його високої якості. І ціна запобіжників належить до переваг товарної групи.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.