(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Напівпромислові кондиціонери

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Напівпромислові кондиціонери купити

Напівпромислові кондиціонери – це такі системи кондиціювання, які мають діапазон потужності охолодження від 5 до 30 кВт. Вони призначені для підтримки найбільш відповідного мікроклімату в приміщеннях виробничого та громадського призначення (склади та цехи підприємств, магазини та торгові зали, офіси тощо), площа яких варіюється від 50 кв.м. до 300 кв.м.

У тому випадку, якщо Вам знадобилося купити напівпромислові кондиціонери, Ви можете зробити це в нашому магазині, ознайомившись з каталогом на сайті компанії «Івва Саплай».

Купити напівпромислові кондиціонери можна наступних видів:

 • Набірні мультиспліт-системи
 • Підстельові кондиціонери
 • Касетні кондиціонери
 • Настінні напівпромислові кондиціонери
 • Канальні кондиціонери
 • Колонні кондиціонери

Ми організуємо доставку напівпромислових кондиціонерів, купити які можна оптом чи невеликими партіями, по Одесі та Україні: у Харків, Львів, Київ, Дніпропетровськ. В Одесі можливе також самовивіз зі складу, і, до того ж, Ви можете обговорити умови монтажу напівпромислових кондиціонерів.

Колонні кондиціонери купити

Найчастіше приймається рішення купити колонний кондиціонер, якщо у приміщенні неможливий монтаж інших типів кондиціонерів. До таких приміщень належать, наприклад, магазини та інші приміщення комерційного призначення.

Колонні кондиціонери (або колонно-підлогові спліт-системи) формою нагадують холодильник або невелику шафу. Такі кондиціонери важать досить багато і тому розміщуються на підлозі. Їхня особливість у тому, що вони вимагають досить великого простору для встановлення, оскільки колонні кондиціонери створюють сильний потік охолодженого повітря, що обмежує спектр застосування подібних кондиціонерів і не дозволяє поблизу них.

Купити колонні кондиціонери за вигідною ціною для магазину, складу або цеху Ви можете дуже швидко та зручно в онлайн-магазині компанії «Івва Саплай». Наш співробітник, зв'язатися з яким можна за телефоном або за допомогою зворотного зв'язку на сайті, проконсультує Вас з усіх питань та допоможе підібрати оптимальні характеристики саме для Ваших потреб.

Канальний кондиціонер купити

Для того, щоб мати можливість кондиціонувати офіси, багатокімнатні квартири, промислові приміщення, котеджі, виникає необхідність купити канальний кондиціонер. Такі кондиціонери вимагають прихованої установки. Їхній внутрішній блок не виставлений на огляд, тому що вони монтуються за підвісною стелею. Особливість канального кондиціонера в тому, що подача і розподіл повітря відбувається за допомогою повітроводів, які розміщені в міжстельовому просторі, а також декоративних розподільних решіток, що вбудовуються в підвісну стелю.

Одна з визначних переваг такого виду кондиціонерів – можливість кондиціювання приміщень, що обслуговуються. Однак не варто забувати про необхідність встановлення обігрівача для того, щоб підігрівати зовнішнє повітря в осінньо-зимовий період.

Таким чином, прийнявши рішення купити канальний кондиціонер, Вам потрібно врахувати необхідність наявності підвісної стелі, а також вищу вартість монтажу за рахунок встановлення вентиляційних ґрат та мережі повітроводів.

Незважаючи на це, канальний кондиціонер має безліч переваг:

 • Кондиціонування приміщень неправильної форми за допомогою одного блоку;
 • Широкий діапазон потужностей;
 • Охолодження великих приміщень за допомогою мінімальної кількості блоків;
 • Комфортний розподіл повітря;
 • Можливість встановити без шкоди для дизайну приміщення.

Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині системи теплої підлоги та обігріву  ;або теплі підлоги​ ​​ . Купити колонний кондиціонер з офіційно завіреними характеристиками та гарантією від виробника можна зручно та вигідно на складі. компанії «Івва Саплай». Ціна на колонні кондиціонери в компанії – одна з найприйнятніших на ринку холодильного обладнання, а якість завжди відповідає заявленим вимогам.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.