(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Полотна для лобзиків

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 39 моделей

У нашому магазині представлені затребувані на ринку типорозміри полотен для лобзика. Кожен має свої технічні характеристики, завдяки чому визначається продуктивність, акуратність під час роботи з певними видами поверхонь, і навіть швидкість. Для того, щоб отримати потрібний результат, потрібне знання особливостей пристрою пилок для інструменту. Ми готові дати роз'яснення щодо різних видів моделей ріжучих елементів не тільки для лобзика, а й щодо полотна для шабельної пилки.

Щоб підібрати виріб під необхідні завдання, необхідно або уважно вивчити маркування (у нашому випадку опис до товару), або звернути увагу на розмір полотна, його зуби та розведення. Незважаючи на те, що досі не існує єдиного цифро-літерного коду при позначенні параметрів моделі, багато хто розуміє найпоширеніші позначення. Наприклад, перша цифра в ряді зазвичай вказує на довжину пилки:

коротка 75 мм; середня 90 мм; подовжена 150 мм; довжина понад 150 мм. Також важлива перша буква маркування, по ній визначається тип хвостовика. Він може бути T або U-подібний, а також M, тобто Makita або F – стандарт. Полотна для лобзика оснащені зубами, розмір яких у вигляді букв від А (короткі) до D (довгі) слід першим після числового ряду. При виборі обов'язково подивіться і форму зубів, це дозволить зрозуміти, з якими матеріалами працює інструмент. Наприкінці маркування, у тому числі якщо це полотно для шабельної пилки, ознайомтеся з групою латинських літер. Вони вказують на матеріал, з якого виготовлено виріб. Це може бути високовуглецева (HSC) або швидкорізальна (HSS) сталь, а також популярний у споживачів біметалічний стрижень або твердосплавна конструкція. Полотна для лобзика від виробника Весь асортимент магазину призначений для вирішення різних завдань. Тому виробник розробив моделі пилок, за допомогою яких можна розрізати кількома способами як деревину, так і інші матеріали. полімери та навіть метал. З ними ж працюють полотна для шабельної пили, представлені у нас у гідній для вибору кількості. Ви можете також купити у нас твердосплавні бури та ударні бурові коронки. Ціна товару відповідає ринковим коливанням, але при цьому доступна всім категорій покупців. Для оптовиків та постійних клієнтів діють знижки, можливі поставки на тендерних умовах.         

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.