(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Поліпропіленові фітинги

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

При монтажі поліпропіленових труб часто доводиться враховувати особливості прокладання трубопроводів різного призначення. Для того щоб забезпечити правильність геометрії системи, що встановлюється, застосовуються фітинги, які з'єднують труби в єдину мережу з урахуванням її специфіки. Такі вироби відрізняються простою, але ефективною конструкцією, що дозволяє вирішувати безліч поточних завдань, що виникають у процесі облаштування системи.

У нас у хорошому асортименті можна поліпропіленові фітинги купити недорого від виробника з досвідом багаторічних інженерних розробок у цьому напрямку. Вся товарна група сертифікована, офіційно визнана якісною для продажу над ринком. На поліпропіленові фітинги ціна недорога, що разом із низкою переваг даних виробів робить їх затребуваними в споживачів.  

Типи фітингів

В онлайн-магазині ви знайдете вироби, які різняться між собою формою, габаритами, кількістю входів, але при цьому вони виконують однакову функцію.

  1. Куточки. Особливістю таких пристроїв є те, що їхні кінці можуть мати однаковий, так і різний діаметр. До того ж, у нас ви можете з доставкою купити поліпропіленові фітинги з/без металевого різьблення.
  2. Трійники, хрестовини. Їх моделі відрізняються одна від одної кутами та конфігурацією, а також діаметром. Завдяки конструкції за допомогою цих виробів відбувається відведення/з'єднання кількох ділянок трубопроводу.
  3. Муфти, перехідники. Елементи призначені для з'єднання двох секцій труб одного (муфта) або різного (перехідник) діаметра. Ціна на такі поліпропіленові фітинги невисока за рахунок їхньої низької собівартості.
  4. Заглушки. Вони потрібні для фіксації кінці лінії трубопроводу. Зроблені із міцного, зносостійкого матеріалу вони надійно оберігають ділянку мережі від прориву. Ціна поліпропіленових фітингів даного типу також невисока і залежить від діаметра виробу та особливостей конструкції.     

Поліпропіленові фітинги купити за каталогом

Базова номенклатура нашого інтернет-магазину включає сотні найменувань виробів, які застосовуються в системах комунікацій, призначених для забезпечення комфортних побутових умов. Ви також можете купити у нас каналізаційні труби та комплектуючі або каналізаційні труби. Тим не менш, якщо ви не знайшли у нас відповідної моделі, ми готові розглянути вашу заявку і в стислі терміни дати відповідь про можливість її замовлення з подальшою доставкою за місцем призначення. по Одесі, до Києва, Харкова або іншого населеного пункту.   

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.