(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Плоскогубці, кусачки, бокорізи

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 209 моделей

У сучасному світі не можна обійтися без застосування ручних інструментів для проведення сантехнічних, монтажних, електричних та інших видів ремонтних робіт. При цьому ринок демонструє настільки широкі можливості, що пристрої, крім основних функцій, часто здатні нести додаткове суміжне навантаження. Наприклад, за каталогом обтискні кліщі можна купити в багатофункціональних цілях завдяки їх універсальності. Такий підхід дозволяє заощадити кошти на придбання інструментарію і не захаращувати арсенал пристроями, що дублюють один одного. У деяких випадках достатньо купити пасатижі, щоб вирішити одразу кілька ремонтних завдань. Компанія «Івва Саплай» пропонує різноманітний асортимент корисних робочих інструментів, характеристики яких відповідають усім сучасним вимогам.

Плоскогубці купити від виробника

Плоскогубці отримали свою назву за форму робочої поверхні: вона не тільки плоска, але і має насічки. Крім того, інструмент оснащений шарнірним з'єднанням та ручками, покритими ізоляційним матеріалом.

Існує кілька видів модифікацій:

 • стандартні розміром від 12,4 до 40 см (купити плоскогубці цього виду можна в будь-якому магазині, різниця в якості);
 • подовжені, призначені для експлуатації у важкодоступних ділянках;
 • вигнуті;
 • качконоси;
 • комбіновані – це пасатижі, купити які рекомендується для виконання кількох видів робіт;
 • діелектричні тощо

При виборі виробу слід звернути увагу на відсутність зазорів у шарнірному та губцевому відділах, рух ручок має бути плавним. Виробник офіційно гарантує високу якість плоскогубців, що купуються. А ми забезпечимо доставку товару за вказаною в заявці адресою.

Які купити кусачки

Призначений для перекушування дроту, кабелів, цвяхів інструмент залежно від типу ріжучої робочої поверхні поділяється на кілька типів:

 • боковий (бокорізи);
 • торцевий;
 • кабельний;
 • кінцевий;
 • зачистний.

Шматочки купувати потрібно з урахуванням майбутнього виду роботи. Тобто слід орієнтуватися на властивості матеріалу, який оброблятиметься. Ціна виробу, якщо кусачки купити в роздріб, міститься в описовій частині кожної моделі.  

Бокорізи купити зі складу

У нас завжди в наявності найбільш затребувані моделі кусачок – бокорізи. Вони за призначенням класифікуються також на мініатюрні, діелектричні, посилені, прецизійні. Конструкція інструменту може передбачати наявність 1- або 2-шарнірного з'єднання. Тому в кожному конкретному випадку потрібно визначитися, який варіант бокорізу купити практичніше. При виборі пристрою віддайте перевагу фірмовим виробам із хромованої сталі. Зверніть увагу також на показник максимального діаметра об'єкта, що розрізається. У нас ви знайдете різні моделі такого інструменту, що дозволить прийняти правильне рішення та купити бокоріз виключно під індивідуальні завдання.

Робота з онлайн-каталогом

Для того щоб покращити доступ до всіх категорій товару, ми його систематизували та виділили кілька підрозділів. Якщо є потреба придбати пасатижі, відвідайте «споріднену» категорію, де представлені плоскогубці. За аналогічним принципом будується заповнення та інших «полок» магазину. Наприклад, знайти та купити кліщі обтискні різного типу легко разом із кусачками. Навіщо витрачати час на зайві пошуки, якщо можна знайти в одному місці? Порівнюючи характеристики інструментів, ви зробите оптимальний вибір, а ми допоможемо. Купуйте кліщі обтискні, кусачки та інші пристосування у будь-якій кількості. Ви можете також купити у нас викрутки, биті для викруток та ключі, наймачі. Ми працюємо з поштовими службами, які забезпечать доставку до вашого населеного пункту.     

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.