(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Пластирі

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Компанія «Івва Саплай» пропонує для продажу з доставкою найбільш затребувані медичні матеріали, які зазвичай використовуються для ургентної та планової допомоги, а також бінти еластичні, що використовуються з різними цілями. . Споживачами такої продукції є як клініки різного профілю, і приватні кабінети, роздрібні покупці. Товари медичного призначення, що відносяться до цієї групи, функціонально замінюють марлеві пов'язки та бінти і відрізняються компактністю в упакованому стані. Це дозволяє купити лейкопластир, щоб застосовувати не тільки в стаціонарних медустановах, а й як обов'язковий засіб домашньої або дорожньої аптечки.

Характеристики товарної групи

У нашому онлайн-магазині ви знайдете пластирі широкого призначення від виробника. Однак незалежно від різновиду весь товар має індивідуальне пакування, допуск за якістю та тривалий гарантійний термін. Призначені для обробки чистих ран травматичного та хірургічного походження або захисту місць запровадження внутрішньовенних катетерів вироби відповідають усім медичним стандартам. Щоб ви могли купити лейкопластир саме той, який потрібен, достатньо переглянути наш каталог. У разі відсутності необхідного зразка зробіть заявку. Наша компанія також готова взяти участь у постачанні пластиру на тендерній основі.

Переваги медматеріалу

Ми пропонуємо купити лейкопластир, який має низку конкурентоспроможних властивостей:

  • стерильність;
  • гіпоалергенність;
  • повітропроникність;
  • безболісність при знятті;
  • відсутність слідів на шкірі при видаленні;
  • збереження цілісності шкіри.

Весь товар сертифікований та допущений для використання в Україні. Щоб дізнатися терміни поставки замовлення та можливість придбання за оптовою ціною, потрібно зв'язатися з нашими консультантами.

Купити пластир від мозолів

Особлива категорія цієї товарної групи – пластир від мозолів. Незамінний при омозолелостях, мозолях і натоптишах він позбавить неприємностей і захистить від небажаних ускладнень. В інтернет-магазині можна купити пластир від мозолів різного розміру від брендових постачальників. До товару додається інструкція, що допоможе уникнути можливих випадків неправильного використання виробу або за призначенням. Аптеки та інші представники бізнес-середовища мають можливість пластир від мозолів купити на особливих партнерських умовах.

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.