(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Пластикові короби

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 133 моделі

Впровадження у виробництво сучасних технологій сприяє розвитку на ринку виробів для монтажу лінійки пластикової продукції, яка відрізняється не тільки високою функціональністю, а й стильним зовнішнім виглядом. Остання якість дозволяє купувати пластикові короби для ізоляції проведення різного типу всередині приміщень. Ефективні дизайнерські рішення органічно включають цю групу товарів у будь-який інтер'єр.

У каталозі нашого онлайн-магазину представлені популярні у споживачів різновиди каналів та міні-каналів, а також супутні аксесуари. Вам не доведеться довго шукати вироби для монтажу та кріплення до них, тому що ми вже про все подбали. Фірмова продукція від виробника відповідає необхідним стандартам якості та безпеки. До того ж на пластиковий короб ціна залежить тільки від його розмірних характеристик і конструкційних особливостей. Компанія «Івва Саплай» готова забезпечувати ваші потреби у потрібному обсязі як на постійній основі, так і на тендерних умовах.  

Пластиковий короб купити вигідно

Інноваційні кабель-канали користуються попитом у компаній, що здійснюють електромонтажні роботи, за рядом показників:

  • мала вага;
  • пожежна безпека;
  • стійкість до вологи та агресивних середовищ;
  • механічна міцність;
  • електробезпека;
  • є конструкційна можливість встановлення розеток та вимикачів;
  • широка кольорова гама пластика;
  • простість монтажу;
  • легкість обслуговування системи.

При цьому ціна пластикового короба будь-якої моделі в нашому магазині зручна для доставки оптом. Ми працюємо з постачальниками, які офіційно підтверджують високу якість виробів та тривалий термін служби.

Додаткові переваги

Ця група товарів відноситься до категорії екологічно безпечної, тому рекомендується для встановлення в першу чергу в приміщеннях, де цьому показнику приділяється особлива увага. У нас можна купити пластиковий короб, перш за все, у підлоговому виконанні, проте за потреби ми забезпечимо постачання настінних та плінтусних моделей виробів.

Сучасний виробник випускає широку лінійку не тільки лотків, що мають корисні конструкційні особливості, а й аксесуарів. Зокрема, користуються попитом вироби із вбудованими роздільниками, які відокремлюють силову проводку від телекомунікаційної та оберігають кабель від зламу. При цьому ціна пластикового короба та фурнітури у нашому магазині залишається помірною. Доставка здійснюється зі складу в Одесі у стислий термін. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині шурупи або кріпильний інструмент.     

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.