(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Пластикові анкери

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 68 моделей

Кріпильні вироби, що застосовуються в різних видах ремонтно-будівельних робіт, мають свою класифікацію. Відповідно до неї виділяється група пластикових анкерів, купити які у різноманітному асортименті зі складу в Одесі завжди доступно у будь-якій кількості. Ми працюємо з брендовими виробниками та досвідченими постачальниками, що дозволяє пропонувати якісний товар за помірною вартістю. На пластикові анкери ціна залишається оптимальною незалежно від ринкової кон'юнктури.

У яких випадках рекомендовано купити пластиковий анкер

Фахівці радять купувати товар цієї групи при укладанні дорожніх насипів, зведенні трубопроводів, для зміцнення берегів водойм. Призначення кріпильного пристрою визначається його конструкційними особливостями та властивостями матеріалу, з якого виріб виготовлено.

Зовні незалежно від моделі кожна одиниця має цільнолитий корпус, відлитий з полімерного матеріалу. Стрижень може відрізнятися за довжиною та діаметром, завдяки чому у нашому онлайн-магазині пластикові анкери купити можливо у широкому розмірному діапазоні.

До переваг товару належать такі його якості:

  • удароміцність;
  • морозостійкість;
  • зносостійкість;
  • не піддається корозії;
  • не боїться впливу хімічних речовин та ґрунтових вод;
  • не містить важких металів;
  • екологічність.

Ціна пластикових анкерів у каталозі вказується в залежності від моделі виробу і відповідає роздрібному варіанту продажу. При закупівлі оптом остаточна вартість розраховується з урахуванням кількості замовленого товару та термінів доставки.

Розрахунок навантаження

Щоб цілісність конструкції, створеної за допомогою анкера не порушилася, перед вибором конкретної моделі необхідно розрахувати майбутнє динамічне та статичне навантаження на кріпильний виріб. Для цього враховується міцність основи та матеріал кріплення. Вирив і зріз пристосування виключаються в тому випадку, якщо його робоче навантаження не перевищує 25% від сили, що вириває. За наявності на підставі тріщин або інших дрібних дефектів слід помножити навантаження на коефіцієнт 0,6.

Тепер залишається порівняти отриману цифру з тією, яка вказана на упаковці товару обраної моделі. Як правило, виробник вказує максимально допустиму величину навантаження. Подібну інформацію, а також поточну ціну пластикового анкеру можна також дізнатися у наших менеджерів у робочий час. та розпірні анкери.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.