(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Перфоровані короби

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 168 моделей

Виробники сьогодні постачають на ринок безліч моделей пристроїв, призначених для укладання та підтримки в робочому стані електротехнічного кабельного обладнання та різних систем зв'язку. Ми пропонуємо з кладу в Одесі купити перфорований лоток, який широко знаходить застосування для монтажу в першу чергу всередині приміщень. Представлена ​​в цій категорії каталогу продукція виготовлена ​​з листової сталі та має антикорозійне покриття.

Всі металеві лотки, які є на ринку, поділяються на декілька основних видів за особливостями конструкції:

  • перфоровані;
  • суцільні;
  • сходові;
  • дротяні.

У нашому магазині вигідно придбати лоток перфорований за ціною, яка доступна для будь-якого покупця. Такий виріб складається з П-подібного каналу з отворами по всій довжині як в основі, так і з обох боків і розрахований на експлуатацію проводки з напругою до 1000 В.

Чому вигідно купувати перфорований лоток

Як показує практика, товар цієї підгрупи не тільки оберігає кабельні мережі від механічних пошкоджень та агресивного середовища, але й виконує ще кілька функцій, які не властиві неперфорованій продукції.

До них належать:

  • додаткові зручності при укладанні;
  • захист від перегріву та займання проводки;
  • наявність оштампованих країв прискорює виконання монтажних робіт;
  • дозволяє оперативно проводити профілактичний огляд обладнання;
  • на лоток перфорований ціна невисока.   

У нас завжди є популярні у споживачів моделі оцинкованих виробів, які продуктивно використовувати не тільки всередині приміщень, а й зовні. При необхідності можна купити перфорований лоток з кришкою, яка підвищує ступінь захисту пристосування і дає можливість його експлуатувати в несприятливих умовах.

Супутня інформація

Незважаючи на відмінний показник зручності даної конструкції для виконання укладання, вам не обійтися без засобів кріплення. При замовленні їх загальну кількість розраховуйте залежно від розмірів лотка та майбутнього навантаження. Кронштейни, консолі, підвіси та інші елементи – все це можна придбати в нашому магазині в комплекті з перфорованим лотком. Ціна з доставкою такого набору дозволить заощадити кошти та час на пошуки аналогічного товару. Використовуйте брендову продукцію, якість якої перевірено роками. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині металеві короби і пластикові короби​​​.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.