(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Перфоратори

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 33 моделі

Перфоратори купувати доцільно для роботи з особливо міцним матеріалом, структура якого вимагає використання інструментів, що відрізняються високими показниками енергії удару. В силу конструкційних особливостей механізму дрилів вони не можуть конкурувати в подібних випадках із потужними перфораторами. Тому якщо доведеться працювати з окремими різновидами бетону, твердим каменем, цеглою тощо, слід зупинити свій вибір на сучасній моделі інструменту, що має більш ніж 150-річну історію. У нас на перфоратор із доставкою ціна характеризується помірністю. До того ж ми готові поставити замовлення не лише по Одесі та регіону, а й у будь-який населений пункт України.     

Типи апаратів

Залежно від виду приводу в даний час на ринку виділяються інструменти:

  • електричні з мережевим живленням;
  • електричні автономні, що експлуатуються в комплекті з акумуляторною батареєю;
  • бензинові;
  • пневматичні.

У нас можна за каталогом купити перфоратор електричний з різним набором технічних характеристик. При цьому продуктивність кожної моделі розраховується на основі величини потужності двигуна та сили удару. Пневматичний принцип удару дозволяє класифікувати пристосування на 1-, 2- та 3-режимні. Свердління, свердління з ударом або тільки удар – ті основні функції інструменту, які знаходять широке застосування.  

Купити перфоратор в асортименті

Для зручності споживачів в описах до товару ми основні технічні характеристики оформили у вигляді таблиць. Це дозволяє вам швидко ознайомитися з можливостями будь-якої моделі, що є у нашому магазині. Ціна перфоратора залежить від його робочого потенціалу та додаткових опцій. Не останню роль при виборі відіграє вага пристрою. Якщо його застосування в побутових умовах, то слід набувати модель до 4 кілограмів, потужність якої, як правило, обмежується 700 Вт. Середні (5-8 кг) та важкі (понад 8 кг) інструменти відносяться до категорії професійних. На такий перфоратор ціна вища. Однак при закупівлі оптом ми готові запропонувати вигідніші умови. У вас залишились запитання? Ми чекаємо на ваші дзвінки в робочий час, щоб надати консультативну допомогу і в оформленні замовлення. Компанія «Івва Саплай» гарантує виконання своїх зобов'язань щодо доставки у строк якісного товару у заводській комплектації. Також ви у нас можете придбати відбійні молотки та ручний інструмент.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.