(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Пасивне мережеве обладнання

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Пасивне мережеве обладнання купити

Буває досить складно однозначно пояснити, що таке пасивне мережеве обладнання. Однак при цьому часто виникає необхідність купити його. Тому приймемо за робоче визначення, що пасивне обладнання – ndash; це таке обладнання, яке не потребує живлення від електромережі або інших джерел, і в той же час виконує функції розподілу або зниження рівня сигналів. Наприклад, це може бути кабельна система, патч-панель та багато іншого. У той же час до пасивного обладнання часто прирівнюють кабельні лотки, монтажне обладнання та інший інструмент.

Тобто, основна функція такого обладнання – забезпечення передачі сигналу.

Купити пасивне мережеве обладнання в широкому асортименті Ви можете, ознайомившись з каталогом на сайті компанії «Івва Саплай». Ми надаємо можливість придбати наступні різновиди пасивного мережевого обладнання:

 • Інструмент (обтискний, монтажний, для зачищення кабелю);
 • Кабельні органайзери (призначені для кріплення в телекомунікаційні шафи, дозволяють розумно та зручно розташувати дроти та шнури всередині шафи, а також убезпечити їх від пошкоджень);
 • Коннектори (роз'єми, що знаходяться на кінцях патч-кордів);
 • Мережний кабель UTP та FTP (мідні та оптоволоконні);
 • Патч-корди оптичні та UTP (дозволяють розширювати мережу, приєднуючи до неї нові елементи);
 • Оптичний кабель (створюється на основі світловодів і призначається для передачі оптичних сигналів);
 • Кабельні канали (або короба; допомагають приховувати кабелі та дроти, чим захищають їх від зовнішніх впливів та пошкоджень);
 • Розетки (допомагають упорядкувати інформаційні кабелі та гарантувати фіксоване підключення патч-корду);
 • Монтажні шафи та інше монтажне обладнання (універсальні пристрої, придатні для того, щоб розміщувати та експлуатувати малогабаритне мережеве обладнання);
 • PON бокси (або оптичні бокси, призначаються для обладнання в оптоволоконних мережах з глибоким проникненням оптики);
 • Пасивне оптичне обладнання (не наділене «інтелектуальними» здібностями;
 • Телевізійні відгалужувачі (розподіляють телевізійний сигнал по кінцевим абонентам);
 • Циркулятори (допомагають ущільнювати оптичні лінії).

Купити пасивне мережеве обладнання оптом і в роздріб можна швидко і без особливих зусиль на сайті компанії «Івва Саплай». Вам лише знадобиться визначитися, для яких цілей Вам необхідно купити пасивне мережеве обладнання, в якій кількості потрібно зробити закупівлю і, нарешті, ознайомитися з вибором, представленим у нашому каталозі. Наші фахівці завжди готові прийти до Вас на допомогу, і розповісти про все наявне на складі пасивне мережеве обладнання, його характеристики від виробника, а також про можливість купити його на замовлення. Далі Ви вибираєте зручний для Вас спосіб оплати (Ви можете оплатити покупку як готівкою, так і за допомогою кредитної картки) та спосіб доставки.

Зверніть увагу, що ми здійснюємо доставку по багатьох містах України – як по Одесі, так і до Харкова, Львова, Дніпропетровська та Києва. У той же час Ви можете самі під'їхати на склад та забрати замовлене Вами пасивне мережеве обладнання.

Гарантією якості обладнання є наша пряма офіційна співпраця з фірмами-виробниками. Цей фактор також сприятливо впливає на ціноутворення, внаслідок чого ціна на пасивне мережеве обладнання в компанії «Івва Саплай» - одна з найвигідніших на ринку мережевого обладнання в Україні.

Таким чином, з компанією «Івва Саплай» облаштування та налагодження Вашого підключення до мережі Інтернет, а також вся попередня цьому робота стає приємною та не дуже складною завдяки високій якості активного та пасивного мережевого обладнання. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині оптиковолоконний (оптичний) кабель або кабель кручена пара LAN.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.