(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Пакети для сміття

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Сміттєві пакети - незамінна річ у будинку, офісі, на виробництві. За допомогою цього витратного матеріалу наводять лад у господарстві, позбавляються будівельного сміття. Їх застосовують у процесі прибирання прибудинкової території чи заміської ділянки. У магазинах представлений великий вибір пакетів для сміття різноманітних розмірів і відтінків. Із чого виготовляють продукцію? Як вибрати та де купити якісні пакети для сміття?

Сировина для пакетів для сміття

При виробництві поліетиленових мішків застосовують як первинну сировину, так і вторсировину. Естетичну значущість мало хто бере до уваги. Головні вимоги для сміттєвих пакетів: низька ціна, якість, надійність, місткість. Тому використання вторинної сировини в процесі виготовлення повністю виправдана.  

Процес виготовлення поліетиленових мішків для сміття елементарний: на спеціальному апараті - екструдері видується плівковий мішок, який потім розрізається гарячим ножем. Спайку пакетів здійснюють також за допомогою ножа, від лінії шва наносять перфорацію. Бувають удосконалені пакети, оснащені міцними ручками. З їхньою допомогою мішок затягується, його зручно тримати. Для сортування відходів виробники фарбують пакети для сміття у різні кольори. Популярні еко-пакети, в їх складі присутні спеціальні каталізатори, завдяки яким мішок розкладається протягом 1,5-3 років.  

Пакети для сміття: каталог продукції

Перед тим як купити сміттєві пакети зі складу, визначте сферу їх використання. Від цього залежить товщина та обсяг поліетиленової тари. Товщина визначається мікронах, цей показник прямо пропорційний міцності. Чим більше мікрон заявлено на упаковці, тим міцніше пакет. Вся продукція умовно класифікується на такі види:

  • для м'якої, офісної та повсякденної сміття застосовується простий і недорогий за ціною пакет для сміття об'ємом від 35 до 60 літрів, з мінімальним шаром 6 мкм;
  • для більш важких кухонних відходів та сміття; з гострими кінцями застосовують пакети місткістю від 35 до 60 літрів, з мінімальною товщиною 12 мкм;
  • для дрібного будівельного сміття обсяг складає до 120 літрів, товщина шару не повинна бути менше 20 мкм;
  • для об'ємного і важкого будівельного сміття застосовуються пакети від 160 до 240 літрів з найменшим шаром в 30 мкм.

На упаковку наносять маркування: «HDPE» - пакет, призначений для побутових м'яких відходів, «LDPE» - міцніший, має підвищену стійкість до механічних пошкоджень.

У виробництві враховується товщина матеріалу та його склад. Якісні пакети з низьким рівнем мікронів мало поступаються міцності пакетам з підвищеним показником. Це відбувається за рахунок того, що в першому виді продукції застосовується первинна сировина, друга на 70-80% складається з вторинної.

Безумовно, при упаковці бетону, цегли та іншого важкого будсміття потрібно купувати найміцніші пакети з надійною перфорацією і плоским донним швом – зоряним, або восьмиспаяним. Для утилізації побутових відходів можна вибрати «ходову» серію – мішки об'ємом від 20 до 60 літрів, до 7.4 мікрон.   

Купити пакети для сміття в інтернет-магазині IVVA Supply можна зараз

Наш інтернет-магазин спеціалізується на реалізації промислового та побутового обладнання та витратних матеріалів. У каталозі представлені пакети для сміття, промислових та побутових відходів відомих виробників. Високоміцні пакети за офіційними характеристиками стійкі до впливу температур, що використовуються всередині будівлі та на відкритому повітрі. Якісна склеювання перешкоджає пропуску вологи, можна переносити вологі відходи. У виробництві продукції використовується сучасна технологія, згодом пакет розкладається під впливом зовнішніх факторів.

Потрібні пакети для сміття від виробника? Купити їх у нашому інтернет-магазині за низькими цінами просто: оберіть у каталозі потрібний товар, заповніть форму замовлення або зателефонуйте. Можна забрати пакети для сміття зі складу в Одесі, або ми привеземо замовлення на вказану вами адресу. У нас існує доставка у Києві, Львові, Харкові, Дніпропетровську чи будь-яке інше місто України. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині диспенсери серветок та серветки або тримачі медичних простирадла та простирадла

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.