(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Паяльники для поліпропіленових труб

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Сучасні технології створення трубопроводів передбачають використання поліпропіленових труб, фізичні властивості яких пояснюють необхідність застосування спеціалізованого робочого інструменту. Сьогодні на ринку завдяки простоті конструкції та обслуговування, ефективності експлуатації користуються підвищеним попитом паяльники для труб, ціна яких є ще однією перевагою при виборі даного обладнання. У нашому онлайн-супермаркеті можна придбати кілька різновидів пристрою, які забезпечать надійне нероз'ємне кріплення трубних ділянок.

Паяльник для поліпропіленових труб купити в асортименті

Незалежно від виробника конструкція таких виробів мало чим відрізняється від аналогів і складається з корпусу з рукояткою, нагрівального елемента – тену, який захищений металевою оболонкою, терморегулятором та спеціальними насадками. Однак кожна модель має свої особливості кріплення насадки на платформу, що нагріває, залежно від форми корпусу.

Ми рекомендуємо попередньо врахувати всі нюанси майбутнього монтажу системи, місця її розміщення та відповідно до індивідуальних нюансів купити паяльник для поліпропіленових труб у нас зі складу. Виробники представленої компанією «Івва Саплай» продукції гарантують її якість, а також зручність використання пристрою, який однаково затребуваний як у побутових ситуаціях, так і при створенні потужних трубопровідних комунікацій.

Як зробити правильний вибір

Незважаючи на однотипність інструментів цієї групи, вони відрізняються технічними характеристиками, які можуть стати вирішальними в процесі експлуатації обладнання. Тому при покупці виробу слід звернути увагу на декілька критеріїв:

  1. Потужність. Завдяки цьому показнику визначається час нагрівання приладу, швидкість роботи, максимальний діаметр труб, що стикуються, і в кінцевому підсумку ціна на паяльник для труб.
  2. Виробник та марка. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками, тому пропонуємо лише фірмовий товар. При цьому на придбаний за каталогом паяльник для труб ціна коливається незначною мірою.    

Вибирайте найкраще, а наші менеджери у випадках скрути допоможуть прийняти потрібне рішення. Ви також можете купити у нас радіатори або радіаторну арматуру .

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.