(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Викрутки та біти для викруток.

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 191 модель

Одним з найбільш популярних і поширених ручних слюсарних інструментів є викрутка, яка дозволяє працювати з кріпильними виробами, що мають різьблення та шліць. У нашому онлайн-магазині представлено безліч моделей, кожна з яких розрахована на виконання певних робіт з відкручування/закручування. Будь-яка викрутка, яку можна купити в необмеженій кількості, має сучасну конструкцію, виготовлена ​​з міцних матеріалів і офіційно допущена виробником до експлуатації. Також ми пропонуємо зі складу в Одесі купити набір викруток, що розширить ваші функціональні можливості, дозволить ефективніше та швидше справлятися з кріпильними деталями.

Класифікація

Відповідно до пристрою та типу паза виділяється кілька різновидів інструменту:

 • викрутка зірочка, купити за каталогом яку рекомендується для ремонту побутової техніки та виконання робіт у машинобудуванні;
 • хрестова викрутка, купити від виробника яку вигідно для проведення робіт у побуті, будівництві, на меблевому виробництві;
 • плоска викрутка, купити яку можна для універсальних маніпуляцій в першу чергу з гвинтами та шурупами;
 • викрутка шестигранник, купити яку необхідно для отримання великого моменту, що крутить.

Ці так звані стандартні види інструменту затребувані на ринку внаслідок своєї простої конструкції, зручності у використанні та безпеці. Різні наконечники за формою та розмірами допомагають вирішити цілий комплекс завдань. Ми допоможемо вам вибрати та купити викрутку зірочку або іншу модель, надамо на вимогу консультацію щодо особливостей експлуатації. Доставка забезпечується власним транспортом та поштовими перевізниками залежно від відстані. У нас ви можете купити не тільки популярну хрестову викрутку, але й менш відомі моделі побутового споживача. В асортименті компанії «Івва Саплай», наприклад, є електрична викрутка, купити яку корисно висококваліфікованим фахівцям для прискорення виконання великих обсягів робіт. Вона забезпечує надійне зчеплення з поверхнею та здатна функціонувати довго без зупинки. Для ремонтно-будівельних процедур будинку, на дачі або в офісі виявиться затребуваною ударна викрутка, купити яку має сенс, якщо доводиться кріпити брудні чи заржавілі вироби.

Як правильно вибрати та купити викрутку

Щоб згодом не журитися про «невідповідний» інструмент, перед його придбанням слід визначитися з критеріями його вибору.

 • Уважно вивчіть робочі характеристики виробу, його маркування. Там у буквенно-числовому коді зазначено, що, наприклад, перед вами плоска викрутка, купувати яку можна тільки для виконання дрібних електромонтажних або побутових завдань. Діаметр та довжина стрижня вкажуть на механічні можливості інструменту.  
 • Зверніть увагу на матеріал рукоятки. Викрутка шестигранник для електромонтажних робіт, що часто купується, обов'язково повинна мати діелектричне покриття рукоятки. До того ж пластмаса та гума забезпечують різний ступінь зчеплення руки з поверхнею інструменту.
 • Виробник. Віддавайте перевагу фірмовим виробам, вони тестуються виробником та офіційно відповідають стандартам, а також мають гарантію. Цей критерій особливо актуальний для придбання електричної викрутки та інших спеціалізованих моделей.     
 • Якщо виникла потреба в придбанні кількох виробів, враховуйте їх сумісність та взаємозамінність. До того ж набір викруток можна купити за більш комфортною ціною.
 • Вартість. У нас ви знайдете товар за оптимальною ціною за його високої якості та зносостійкості. Незалежно від того, яку викрутку ви збираєтеся купити, ми гарантуємо відсутність шлюбу і некомплектності. Для оптових клієнтів передбачено пільгову програму. Можливе тендерне постачання. Купуйте набір викруток від виробника на найкращих умовах.    

Маркування

Щоб не виникло труднощів у процесі вивчення маркування, слід запам'ятати кілька позначень:

 • SL – ви збираєтеся купити плоску викрутку;
 • PH – поширена у покупців хрестова викрутка;
 • TORX – викрутка зірочка, купити яку рекомендується для сервісних центрів електротехніки;  
 • HEX – викрутка шестигранник для покупки та застосування у спеціальних умовах.
Спеціальні інструменти, наприклад ударну викрутку, купити можна з різними наконечниками, тому слід орієнтуватися на опис моделі, що додається. Особливий інтерес викликають вироби, створені з урахуванням нових технологій. У нашому асортименті це електрична викрутка. У нас ви можете купити ключі, знімники та рулетки , штангенциркулі. Купувати її слід, якщо ви впевнені у своїх професійних навичках та здатні її правильно експлуатувати.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.