(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Відбійні молотки

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 5 моделей

Якщо вас чекають ремонтно-будівельні роботи з демонтажу плитки, асфальту, просвердлювання отворів і ніш в бетоні, цеглині ​​або камені, то вам не обійтися без покупки відбійного молотка за каталогом. Всі моделі електричні відрізняються технічними характеристиками, наявністю/відсутністю додаткових функцій та гарантійним експлуатаційним періодом. Тому на відбійний молоток ціна коливається у широкому діапазоні значень. Робіть правильний вибір моделі, щоб отримати саме те, що потрібно для конкретної мети. 

Види та пристрій інструменту

В даний час у побутових та професійних споживачів найбільш популярні відбійники електричні та пневматичні. Незалежно від модифікації та особливостей конструкції кожен інструмент включає привід, бойок і піку, яка за рахунок зворотно-поступальних рухів на великій швидкості виконує роботу з довбання твердих поверхонь різної структури.

Такий наконечник в залежності від характеру роботи має кілька різновидів:

  • ломик;
  • зубило;
  • лопатка;
  • трамбування.

Купуйте відбійний молоток зі складу в Одесі в асортименті, і будь-який вид роботи буде виконаний без ускладнень. При виборі інструмента слід звернути увагу на його потужність, силу удару та кількість ударів за хвилину. Ці показники забезпечують продуктивність моделі.

Відбійний молоток купити від виробника

Наші постачальники гарантують високу якість товару, що підтверджується офіційно. У вас є можливість придбати моделі з різною формою корпусу, який герметичний та надійно захищений від проникнення пилу та вологи. Крім того, інструмент досить міцний, витримує тривалі вібрації, його електрична частина ізольована двома шарами, а двигун має високий ККД. При цьому ціна відбійного молотка з доставкою є досить помірною.

Сучасні пристрої оснащені сталевими патронами із захистом, що регулюють частоту перемикачами. Їхня електронна система підтримує задану кількість обертів і в залежності від матеріалу автоматично вибирає швидкісний робочий режим. Виробник передбачив можливі вимоги щодо ваги інструменту. Для побутових цілей призначені універсальні моделі до 5 кг, а професійні зразки переважно перебувають у межах 5-10 кг. Цей показник також впливає ціну відбійного молотка. Щоб користуватися найкращим, достатньо відвідати наш онлайн-магазин.  Окрім цього товару, ви можете придбати у нас ручні інструменти і серед них плоскогубці, кусачки.

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.