(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Оптиковолоконний (оптичний) кабель

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Оптичний кабель купити

Оптичний або волоконно-оптичний кабель виготовляється на основі волоконних світловодів і призначається для того, щоб передавати оптичні сигнали в лініях зв'язку.

Конструкція оптичного кабелю, який Ви можете купити в тому числі і в компанії «Івва Сапплай», залежить від його призначення та місця прокладки. Буває найпростіша конструкція: оболонка та пластикові трубки з волокнами, буває багатошарова, яка містить зміцнювальні та захисні елементи.

Вирішивши купити оптичний кабель, уточніть кілька параметрів цього матеріалу:

  • Матеріал волокна;
  • Місце прокладки (зовнішнє/внутрішнє);
  • Умови прокладання (підвіс, укладання в ґрунт, під водою або в кабельній каналізації).

У вас є чудова можливість купити оптичний кабель оптом (або невеликими партіями), вибравши необхідну кількість кабелю в каталозі на нашому сайті. Там же Ви можете уточнити усі необхідні параметри та характеристики товару. Купити оптичний кабель з доставкою по Україні – до Києва, Львова, Харкова або Дніпропетровська можна швидко і зручно, зателефонувавши нашим фахівцям або скориставшись формою зворотного зв'язку на сайті.

Оптоволокно купити Ви також можете за вигідною ціною в компанії «Івва Саплай». Оптоволокно (або оптичне волокно) – це нитка з прозорого матеріалу (наприклад, пластику або скла), яка використовується для передачі світла всередині шляхом повного внутрішнього відображення.

При покупці оптоволокна потрібно пам'ятати про те, що основне його застосування – середовище передачі на оптоволоконних мережах різних рівнів та масштабів: від глобальних магістралей до малих комп'ютерних мереж удома чи офісі. Вигода рішення купити оптоволокно в тому, що воно гарантує високу захищеність від зовнішнього доступу, а також низьке згасання сигналу під час передачі на протяжні відстані. Оптоволокно також дозволяє працювати з виключно високими швидкостями передачі. Саме тому все більш популярним стає намір купити оптоволокно.

Оптоволоконний кабель купити

Оптововолоконні кабелі, які можна купити в компанії «Івва Саплай», застосовуються в волоконно-оптичному зв'язку, який дозволяє передавати інформацію на більш протяжні  відстані з вищою швидкістю трафіку, ніж електронних пристроях зв'язку. Іноді такі кабелі використовуються для виготовлення датчиків.

Більшість з тих, хто хоче купити оптоволоконний кабель, знають, що він містить у своїй конструкції нижчезазначені елементи:

  • Трос, що несе пруток, зроблений з металу, покритого поліетиленовою оболонкою, або зі склопластику.
  • Двошарові пластикові або скляні волокна, які можуть бути покриті одним або двома шарами лаку.
  • Пластикові трубки з нитками – світловодами. Ці трубки заповнюються гідровідштовхуючим гелем. Трубок може бути від 1 і більше, а волокон – ndash; від 4 до 12.
  • Плівка, що покриває трубки, яка стягується нитками і змочується гидроотталкивающим гелем. Знижує тертя всередині кабелю, захищає від вологи.
  • Шар броні, що захищає кабель, який укладений у землю без захисту у вигляді кабельних труб або іншого захисту.
  • Поліетиленова плівка, що додатково захищає від вологи.
  • Товста оболонка з поліетилену, що забезпечує захист від зовнішніх впливів.

Зверніть увагу, що інформація про забарвлення волокон у кабелі, їх розподіл у трубках не має єдиного стандарту та вказана в характеристиках виробника.

Ціна за метр оптоволокна вказана на нашому сайті, де Ви можете підібрати оптимальний за вартістю оптоволоконний кабель і купити його прямо від виробника. Також ціна оптоволокна за метр формується в залежності від фірми, що займається його виготовленням, способу оплати (припустимо, післяплатою може вийти трохи вище) і способу доставки. Якщо Ви віддаєте перевагу самовивізу зі складу в Одесі, то ціна оптоволокна за метр буде нижчою. Ми офіційно працюємо з фірмами-виробниками оптоволокна, і тому ціна за метр оптичного волокна в нашій фірмі є однією з найбільш прийнятних на ринку оптоволокна. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині кабель вита пара LAN або патч-панель.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.