(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Оптичні комутатори

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 11 моделей

Оптичний комутатор купити

Волоконно-оптичний комутатор дає можливість забезпечувати резервування оптичної лінії. Особливо вдало підходить цей прилад захисту каналів передачі даних. Такий свіч передбачає можливість перевірки робочого та резервного каналу. У разі пошкодження оптоволокна трафік перемикається на резервний шлях швидше ніж за 50 мс.

Особливість оптичних комутаторів у тому, що вони оснащені одним або більше портами для того, щоб мати можливість підключати оптоволоконні лінії передачі даних.

Найважливіші характеристики оптичних комутаторів:

  • Поставлені завдання
  • Кількість необхідних комутаторів
  • Потрібна пропускна здатність
  • Можливість створити стек
  • Продуктивність

Слід зазначити, що оптичні комутатори бувають керованими та некерованими. Існують також модифіковані моделі для ширшого діапазону температур експлуатації.

Купити оптичний комутатор для різних цілей є можливість в компанії «Івва Саплай». У каталозі представлені моделі оптичних комутаторів від різних фірм-виробників. Ви можете підібрати всі необхідні технічні характеристики, залежно від ваших потреб та можливостей вашого обладнання.

Більшість оптичних комутаторів мають гнучкий і розширений функціонал у сфері роботи з QoS, засобами моніторингу, управління та безпеки, маршрутизації та віртуалізації мережі. Багато оптичних комутаторів можна купити як для створення високопродуктивного ядра підприємства, так і для дата-центрів. Бувають і моделі з мідними портами 10Gbps.

Купити оптичні комутатори від виробника можна прямо зі складу в Одесі – Ви можете самостійно забрати замовлення зі складу або вибрати зручний для Вас спосіб доставки.

Залежно від технічних характеристик оптичних комутаторів, які Ви маєте намір купити, і відданого Вами способу доставки ціна буде різнитися в той чи інший бік, однак у будь-якому випадку буде однією з найбільш вигідних на ринку мережевого обладнання в Україні.

Оптичний світильник купити        

Купити оптичний світильник (оптичний SFP-комутатор) виникає необхідність для створення мережі Ethernet з кільцевою топологією, що сприяє стійкості даної інфраструктури до неполадок. Як уже згадувалося, передача трафіку зберігається навіть при обриві ділянки оптоволоконної лінії.

Оптичні свічі виконують дві функції. Насамперед вони керують потоком даних, а також перетворюють середовище передачі даних, виконуючи роль медіаконвертерів.

Використання оптичним комутатором волоконно-оптичних ліній зв'язку (для підключення абонентів) значно збільшує відстань передачі трафіку від місця, де встановлено оптичний свитч, до абонентського обладнання (приблизно 20 км), а також виключає вплив грозових перешкод та перенапруг, яким схильний мідний кабель.

Також слід зазначити, що оптичний свитч забезпечує невисокі витрати на початкове розгортання абонентської оптичної мережі, а це дозволяє встановлювати оптичні модулі в міру необхідності при підключеннях нових абонентів. Важливою перевагою є те, що оптичний світильник допускає використання в будь-якому з оптичних портів великої кількості типів відповідно до типу оптичного інтерфейсу, що застосовується в абонентському устаткуванні.

Вибрати та купити оптичний свитч можна онлайн або по телефону, зв'язавшись з нашим менеджером. В останньому випадку Ви зможете проконсультуватися з усіх питань, перш ніж купити оптичний свитч.  Можливе постачання мережевого обладнання оптом по всій Україні – у Київ, Львів, Дніпропетровськ чи Харків. Придбавши в нашій компанії активне мережеве обладнання, Ви отримуєте офіційну гарантію на довговічність та надійність роботи обраного Вами товару. некеровані комутатори або керовані комутатори.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.