(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Однофазні електролічильники

Сучасні моделі однофазних електролічильників призначені для вимірювання, накопичення, зберігання та передачі інформації з активної енергії. В інтернет-магазині компанії «Івва Саплай» представлені апарати, що надійно себе зарекомендували на споживчому ринку, які можна придбати за каталогом в будь-якій кількості. Для зацікавлених у закупівлі оптом у нас передбачено пільгову ціну. Виробник забезпечує підтвердженими сертифікатами високу якість приладів та їх тривалий експлуатаційний період.

Однофазні електролічильники купити для дому та офісу

Головна особливість пристрою – його переважне застосування у побутових умовах. Як правило, однофазний лічильник купується для встановлення в житлових, офісних або адміністративних приміщеннях, а також на невеликих комерційних площах, для цього бокс для лічильника >. Цим обумовлені технічні характеристики приладу. Усі наявні однофазні моделі відносяться до різної тарифікації. Популярними у споживачів вважаються моно- та багатотарифні апарати. Такі пристрої мають низку переваг:

  • точність показань;
  • багатофункціональність;
  • тривалий час зберігають накопичені дані;
  • запобігають спробам розкрадання електроенергії;
  • розраховані на встановлення відразу кількох тарифних планів;
  • однофазні електролічильники купити вигідно.

Прилади можуть застосовуватися у складі автоматизованих систем технічного та комерційного обліку та окремо. Тобто робота пристроїв відбувається дистанційно, не потребує додаткового обслуговування, за винятком проведення періодичних перевірок, які відбуваються не частіше ніж один раз на 6 років. Для деяких більш вдосконалених моделей ця цифра досягає 16 років. Тому <а href="https://ivva.ua/trehfaznye_elektroschetchiki/c154">трифазний електролічильник або однофазний лічильник купити економічно доцільно з розрахунку тривалої експлуатації.

Умови доставки

Товар реалізується на умовах повної передоплати зі складу в Одесі не тільки по місту та області, а й до міста України: Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші. Терміни постачання залежать від графіка роботи відповідних транспортних та кур'єрських компаній. Одесою та регіоном доставка відбувається протягом доби власним автотранспортом. У нас можна однофазні електролічильники купувати на постійній основі у будь-якій кількості. Для забезпечення потрібних обсягів замовлення, прохання заявки подавати заздалегідь. Купуючи однофазний лічильник у нашому онлайн-магазині, ви отримуєте сучасний сервіс та офіційну гарантію якості товару від виробника.     

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.