(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


  • Ціна (грн)
  • Цвет линзы  


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Окуляри захисні

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 45 моделей

Купити захисні окуляри

Захисні окуляри – один із індивідуальних засобів захисту здоров'я людини. У зв'язку з зростанням попиту на спецодяг та захисні аксесуари, виріс асортимент сиз; зокрема, серед іншого, тепер можна купити захисні окуляри для різних видів діяльності. Компанія «Івва Саплай» пропонує асортимент всіх видів засобів індивідуального захисту, що постійно поповнюється; на сайті компанії можна ознайомитися з каталогом, вибрати та купити відповідні для Вашої сфери діяльності захисні окуляри.

Чи Ви проводите ремонтно-будівельні роботи, чи знаходитеся в закритому приміщенні або на відкритому повітрі – Ваш зір може потрапити під вплив різних небезпечних факторів:

  • Пилки та твердих частинок;
  • Шкідливих випарів;
  • Променем інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання;
  • Іскор, що виникають при електрозварюванні.

Незалежно від того, в якій сфері Ви працюєте, Ви маєте можливість убезпечити очі, вирішивши купити захисні окуляри. Для цього не потрібно навіть виходити з дому: достатньо зробити замовлення онлайн, вибрати найбільш зручні для Вас способи оплати та доставки. Також можливе самовивезення зі складу в Одесі. Обговорити індивідуальні характеристики (розмір, матеріал, форму та інші особливості) Ви можете під час консультації з нашим фахівцем.

Окуляри будівельні захисні купити

Захисні окуляри, представлені в нашому каталозі, бувають двох типів: відкриті та закриті. Перед тим, як купити будівельні захисні окуляри, оцініть фактори ризику при Вашій роботі та зробіть найкращий вибір. При цьому слід звертати особливу увагу на такі характеристики:

  • матеріал та колір лінз;
  • форму оправи;
  • наявність УФ-захисту;
  • марку виробника. Компанія «Івва Саплай» офіційно співпрацює з фірмами-виробниками засобів індивідуального захисту, завдяки чому формується доступна ціна на товари у цьому секторі.

Усі, хто так чи інакше пов'язаний з ремонтом або будівництвом, газозварювальними роботами, діяльністю в умовах підвищеного ризику, вважають за розумне купити будівельні захисні окуляри. Особливо зручним є те, що захисні будівельні окуляри можна купити оптом та з доставкою по Україні в Харків, Дніпропетровськ, Київ та Львів.

Зварювальні окуляри купити

Зварювальні окуляри, купити які потрібно обов'язково за відсутності зварювальної маски, забезпечують безпеку очей під час зварювання та різання. Купити зварювальні окуляри необхідно не тільки для захисту очей від оптичного та теплового випромінювання в умовах зварювання (наприклад, від інтенсивного ультрафіолетового світла, що випромінюється електричною дугою), але й для захисту від іскор та сміття. Зрозуміло, якіснішу безпеку гарантує зварювальна маска, купити яку Ви також можете на сайті компанії «Івва Саплай», проте в залежності від цілей та спрямованості Вашої роботи може виявитися доцільнішим придбати зварювальні окуляри. Характеристики виробника на окуляри такого типу офіційно підтверджені та гарантують високий рівень безпеки під час роботи.

Окуляри для зварювання купити

 

Які переваги мають окуляри для зварювання, купити які можна, зробивши замовлення за каталогом компанії «Івва Саплай»?

Сьогодні багато хто приймає рішення купити окуляри для зварювання типу «хамелеон». Робота окулярів такого типу ґрунтується на поляризації рідких кристалів. Дуже зручним і особливо необхідним у плані безпеки є те, що рідкокристалічний шар включається автоматично дуже швидко. менш ніж за 0,1 мсек під дією світла зварювання (а іноді – навіть вогник запальнички).

Купити окуляри для зварювання з рідкокристалічним шаром, а також придатні для газового або дугового зварювання, Ви маєте можливість оптом та роздрібними партіями офіційно зі складу в Одесі. Можлива також доставка по Одесі.

Компанія «Івва Саплай» надає асортимент всіх необхідних засобів індивідуального захисту для того, щоб Ваше здоров'я, продуктивність і працездатність довгі роки залишалися на високому рівні. c379">противошумові вкладиші Беруші або навушники захисні​​. 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.