(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Обтискний фітінг

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Монтаж систем життєзабезпечення та різних видів трубопроводів вимагає використання спеціальної допоміжної фурнітури, яка здатна суттєво впливати на обсяги закупівель труб, особливості їх встановлення та в кінцевому підсумку на безаварійність та тривалість функціонування всього обладнання. Інтернет-магазин пропонує купити фітинги від виробника, якість яких тестується на кожному етапі виготовлення.

Фірмова продукція в широкому асортименті, сподіваємося, допоможе вирішити вам всі виробничі завдання незалежно від їх складності. А ми станемо вам надійними помічниками у виборі вузькоспеціалізованого товару.

Обтискні фітинги купити за каталогом

Залежно від матеріалу і нюансів конструкції виділяються такі з'єднання, як трійники, косинці, муфти та інші вироби. Всі вони мають внутрішнє або зовнішнє різьблення для монтажу. У нашому магазині представлені найбільш популярні у споживачів моделі, які підходять для облаштування найпоширеніших систем комунікації.

При цьому спільними у пристрої деталей є елементи штуцер, кільце та накидна гайка. Остання при обертанні забезпечує обтиск фітинг навколо труби. Це одна з головних відмінних рис цього типу товару від схожого за цілями прес-фітинга. Такий розбірний характер конструкції передбачає періодичний контроль за її станом.    

Позитивні характеристики товару

Додатково до фірмової якості фітинги мають низку переваг, які роблять їх корисними для застосування.

До них належать:

  • збільшення терміну ремонтопридатності систем;
  • не потрібні спеціальні знання для монтажу;
  • немає потреби у зварювальному устаткуванні;
  • економія часу та трудовитрат при встановленні деталей та всієї системи;
  • можливість монтувати комбіновані мережі.

Ми пропонуємо купити обтискні фітинги зі складу під індивідуальні завдання. Однак, незалежно від різновиду виробу, ви отримаєте бажаний результат.

Постійне партнерство

Для будівельних та сервісних компаній ми розробили особливі умови співпраці, завдяки чому у вас є ідеальна можливість придбати будь-яким оптом якісний товар за зниженою ціною. Також компанія «Івва Саплай» готова розглянути ваші варіанти партнерських відносин на взаємовигідній та довгостроковій основі. Працюючи з нами, ви забезпечуєте свій бізнес найкращими пропозиціями ринку. Ви також можете придбати у нас системи поліпропіленових трубопроводів або поліпропіленові труби.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.