(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

ADSL обладнання

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 12 моделей

Обладнання ADSL купити

ADSL розшифровується та перекладається як «асиметрична цифрова абонентська лінія». Це модемна технологія, де смуга пропускання каналу, що проходить, асиметрично розподіляється між вихідним і вхідним трафіком. Враховуючи, що у багатьох користувачів кількість вхідного трафіку в багато разів перевищує обсяг вихідного, виходить, що швидкість останнього набагато нижче. Таке обмеження стало виявлятися більш масштабним у зв'язку з широким поширенням пірингових мереж та відеозв'язку.

Купити обладнання ADSL Ви можете у нашій компанії «Івва Саплай» за доступною ціною, яка обумовлена ​​нашою офіційною співпрацею з фірмами-виробниками ADSL обладнання.

Під час підключення adsl модему c wi fi  до Ваших мережевих комп'ютерів, які використовують широкосмугове підключення до мережі Інтернет, Ви отримуєте можливість зручно та ефективно використовувати ресурси та обмінюватись різною інформацією та даними у мережі.

Перш ніж прийняти рішення купити ADSL обладнання, ознайомтеся, що воно є і які принципи його дії.

Передача трафіку за допомогою adsl модему з wi fi відбувається за допомогою звичайної аналогової телефонної лінії за участю абонентського пристрою – adsl модему c wi fi, який Ви можете у нас купити, та мультиплексора доступу, що знаходиться на автономній телефонній станції, до якої підключена телефонна лінія споживача; при цьому мультиплексор включається до обладнання телефонної станції. У результаті між ними прокладається канал без обмежень, які зазвичай притаманні телефонній мережі.

Купити adsl модеми для обладнання подібного каналу можна як оптом, так і в роздріб прямо зі складу в Одесі. Ви маєте можливість купити adsl модем за найбільш прийнятною для Вас ціною, ознайомившись з каталогом на нашому сайті, де є функції вибору за ціною та фірмою-виробником. Також усі технічні характеристики adsl модему, який Ви плануєте купити, можна дізнатися у нашого фахівця за телефоном або скориставшись функцією зворотного зв'язку.

Потрібно зазначити, що придбання adsl роутера або адсл модему та експлуатація їх для підключення до мережі Інтернет не впливає на використання телефонної мережі за прямим призначенням. Справа в тому, що звичайна аналогова телефонна лінія використовує для того, щоб передавати голос, смугу частот від 03 до 34 кГц. У ADSL технології нижня межа діапазону частот розташовується на 26 кГц, а верхня - ; 1,1 МГц. Таким чином, вирішивши купити адсл модем, Ви зможете одночасно користуватися доступом до Інтернету та розмовляти по телефону.

У тому випадку, якщо Ви вирішите змінити ADSL-провайдера на Ethernet-провайдера, Ви зможете використовувати придбаний у нас адсл модем або adsl wifi роутер як звичайна точка доступу.

Прийнявши рішення купити adsl wifi роутер, зверніть увагу на такі параметри:

  • Тип та кількість зовнішніх антен;
  • Смугу частот;
  • Потужність передавача;
  • Стандарт бездротового зв'язку;
  • Мережний інтерфейс;
  • Вбудований радіомодуль;
  • Робочу температуру;
  • Харчування;
  • Статичну маршрутизацію.

Також важливим параметром є підтримка ADSL2+, наявність таких функцій брандмауера, як NAT та SPI, та, опціонально, наявність DHCP-сервера та WAN-порту.

Потрібно врахувати, що при використанні технології ADSL трафік передається за загальною крученою парою в дуплексній формі, в цьому випадку пропускна здатність каналу передачі даних знаходиться на високому рівні.

Ви завжди можете звернутися за порадою до наших фахівців. Зверніть увагу, що купити адсл модем, так само як і купити роутер adsl можна з доставкою по Одесі або по містах України, таким, як Київ, Харків, Дніпропетровськ, Львів. При цьому Ви самі вибираєте спосіб оплати: готівкою в офісі, післяплатою або безготівковою оплатою. Ми гарантуємо високу якість adsl обладнання,  вигідну ціну, а також дбайливу доставку в максимально стислий термін. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині пасивне мережеве обладнання або оптиковолоконний (оптичний) кабель.

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.