(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Навушники захисні

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 63 моделі

Коли Ви працюєте з шумовиробником або на виробництві з підвищеним рівнем шуму, для захисту свого здоров'я слід будівельні навушники купити. Купити будівельні навушники – означає забезпечити безпеку свого слуху, тому що загальновідомо, що будівельні навушники – ; один із засобів індивідуального захисту. Таким чином, вирішивши купити будівельні навушники, Ви гарантуєте захист барабанних перетинок від шкідливих впливів.

Протишумні навушники купити

Перш ніж купити протишумні навушники, слід визначитися з їх основними характеристиками, при цьому необхідно врахувати, в яких умовах Ви їх використовуватимете. Одними з найважливіших характеристик протишумних навушників, купити які Ви можете на сайті компанії «Івва Саплай», є наступні:
  1. Зниження рівня шуму. Різні засоби захисту можуть знижувати рівень шуму на діапазон від 22 до 30 дБ. Залежно від рівня шуму на робочому місці, слід вибрати показник протишумних навушників, які Ви збираєтеся купити.
  2. Регулювання оголов'я. Ця функція сприяє більш зручному та комфортному носінню навушників. Оголів'я може бути пластмасовим (легшим, але й тендітнішим) і металевим (міцним і не ламким).

Навушники від шуму купити Ви можете, ознайомившись з асортиментом в каталозі компанії «Іва Саплай». Купити навушники від шуму можна оптом та роздрібними партіями.

Навушники від шуму складаються з оголов'я у вигляді обруча і двох чашок для захисту вух, закріплених на оголов'я. У чашках розташовуються звукопоглинаючі вкладиші (найчастіше використовується пінополіуретан), а поверхня, прилегла до вуха, покрита м'яким матеріалом, що амортизує. Придбати навушники від шуму можна також з доставкою по містах України, таким як Київ, Харків, Львів, Дніпропетровськ. Ціна на навушники від шуму є одним із найбільш прийнятних у секторі засобів індивідуального захисту, що офіційно підтверджено незалежними експертами.

Прийнявши рішення навушники для захисту від шуму купити, слід пам'ятати про те, що розрізняють два види навушників:

  1. Активні – це такі навушники від шуму, які блокують не всі звуки, а тільки шуми, водночас мова інших людей і сигнали чути завдяки вбудованій гарнітурі (мікрофон та навушники).
  2. Пасивні – знижують рівень всіх зовнішніх звуків: попереджувальних сигналів, шуму від інструменту, людської мови. Є найпростішим і найпоширенішим засобом індивідуального захисту, що застосовується в побуті та професійній сфері.

Купити навушники для захисту від шуму Ви можете, зайшовши на сайт компанії « і вибравши товар у каталозі, або проконсультувавшись з нашим фахівцем, який допоможе вибрати та купити навушники для захисту від шуму, що підходять саме Вам.

Захисні навушники купити

Як відомо, сьогодні існує два види захисних навушників, які можна купити в тому числі і в компанії «Івва Саплай»:

  • Утеплені, які використовуються в холодну пору року для того, щоб зберігати вуха в теплі (їх найчастіше використовують замість шапки);
  • Протишумні, які, як згадувалося вище, використовуються для захисту вух від шумів. Такі захисні навушники можна купити разом із захисною каскою або шоломом (цей вид товару також представлений у нашому каталозі), проте можна купити захисні навушники і окремо.

Особливо зазначимо, що характеристики виробника офіційно підтверджують високу якість захисних навушників.

Звукоізолюючі навушники купити можна прямо зі складу в Одесі, в той же час можливий самовивіз та доставка по Одесі. Купити звукоізолюючі навушники слід у рамках програми збереження слуху. Зрозуміло, слід комбінувати засоби індивідуального захисту: для цього потрібно купити не лише звукоізолюючі навушники, а й захисну каску, спецодяг та взуття. Різноманітні засоби індивідуального захисту, в тому числі і звукоізолюючі навушники, є можливість купити від виробника за доступною ціною на сайті компанії "Івва Саплай". Наша компанія надає широкий вибір засобів Вашого індивідуального захисту. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині маски та фільтри або мережеве обладнання

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.