(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Насоси для систем опалення підлоги

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

У функції відцентрового насоса для опалення підлоги входить прогін теплоносія по системі теплої підлоги та подолання опору в трубах. Цей прилад має невеликі розміри та вагу, легко приєднується до колекторної групи.

Маркування насоса для опалення

Вибираючи водяний насос, ви, очевидно, звернули увагу на офіційне маркування, нанесене виробником. Наприклад, це поєднання цифр «25-60» або «32-60». Перша цифра – сполучні розміри у дюймах. «25» - 1 дюйм чи 25мм. «32» - дюйм з чвертю чи 32мм. Друге число – це рівень підйому теплоносія. Так, цифра «6» означає 6 метрів чи 0,6 атмосфер. Можна купити насос для опалення полов з висотою підйому стовпа до 4 метрів або до 8 метрів. Ту чи іншу модель пристрою з потрібними характеристиками вибирають з урахуванням показників гідравлічних розрахунків. Насоси для теплої підлоги мають три режими продуктивності, які регулюють кількість теплоносія, що перекачується.

Види насосів для опалення, їх переваги та недоліки

Залежно від того, контактує апарат з водою чи ні, купують насоси для теплої підлоги:

  • «сухі»;
  • «мокрі».

Перші потужні, мають досить високий ККД на рівні 80%. Підвищена шумність – насос для теплої підлоги Придбати таке обладнання слід для встановлення в приміщеннях із значними площами або на прольотах багатоквартирних будинків. 

«Мокрий» насос безшумний та надійний. У порівнянні з «сухим» насос споживає менше електроенергії. Але має порівняно низький ККД (не більше 50%), тому застосовується не в кожному приміщенні. Як правило, такими насосами оснащують опалювальні системи невеликих котеджів та заміських будинків.

У промисловості купують здвоєні насоси для теплої підлоги. Вони забезпечують підвищену циркуляцію теплоносія та підвищують загальну продуктивність. Це необхідно при великій довжині опалювальних труб або в умовах низьких температур. Значна перевага – взаємозамінність насосів. У разі поломки одного з пристроїв друге продовжує функціонувати, що не дає теплоносіям замерзнути в системі. 

Особливості встановлення циркуляційного насоса 

  • Вал циркуляційного насоса завжди повинен встановлюватися горизонтально. При вертикальному встановленні валу на 30% падає продуктивність.
  • До точки встановлення насоса дуже бажано встановити фільтр.
  • У системі монтуються крани, які призначені для демонтажу насоса без зливу води.
  • Якщо в системі опалення є котел, насос встановлюють до нагрівального обладнання. У такому випадку пристрій буде контактувати з низькою температурою, що збільшить термін служби. Крім цього вгорі котла підлоги часто утворюється повітряна пробка. На виході виникає вакуум, що є причиною закипання.

Вибір циркуляційного водяного насоса

Перед тим як купити водяний насос для опалення підлог враховують таке:

  • кліматичні умови місцевості;
  • ступінь утеплення будівлі;
  • якість теплоізоляції стін, підлог, стель, наскільки герметичні вікна;
  • площу, що опалюється.

Матеріал, з якого виготовлений насос – важливий критерій вибору, оскільки елементи контактують із теплоносієм, який має широкий температурний діапазон. Для довговічності приладу при виготовленні ротора та підшипників використовує кераміку. Вона сприяє безшумній роботі насоса.

IVVA Supply: тепер купити насос для опалення підлоги просто.

У каталозі нашої компанії представлений широкий вибір насосів побутового та промислового призначення різних моделей і характеристик. У нас ви можете купити насос для теплої підлоги від виробника, оптом та в роздріб, зі складу та з доставкою. Все обладнання якісне, витримує підвищені навантаження, а ціна на нього є прийнятною. Якщо важко вибрати, ми підберемо потрібну модель, яка буде відповідати особливостям системи опалення. Ми не тільки реалізуємо насос, а й привеземо у вказане місце. Доставляємо товари до всіх міст України: до Одеси, Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська тощо.

 

 

 

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.