(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Насоси для систем опалення

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Насос, як основний елемент опалювальної системи, необхідний для примусового руху теплоносія по трубах замкнутого циклу. На відміну від природної циркуляції, насосна система опалення не потребує встановлення труб значного діаметра. Оскільки насоси не контактують з водою, їх належать до апаратів поверхневого циркуляційного типу.

Інтернет-магазин IVVA Supply: з доставкою, оптом та вроздріб якісні насоси для опалювальної системи.

Купити таке обладнання рекомендується тим, хто бажає прискорити прогрівприміщення або забезпечити комфортний температурний режим. ./годину. Для економії енергоресурсу у всіх моделях регулюється подача теплоносія. Представлені в нашому каталозі насоси нескладно встановити, вони надійні та стійкі до підвищеної температури: витримують режим до +110 градусів.

Перед тим як купити насос для системи опалення, потрібно визначитися з видами і характеристиками.

Як вибрати циркуляційний насос

По-перше, існують різні моделі апаратів, здатні перекачувати воду з різним ступенем агресивності: є насоси для перекачування чистої, брудної та сильно забрудненої води. По-друге, при виборі насоса враховуйте робочу продуктивність, а саме показник напору (він буває від 1 до 12 м). Потужний насос для опалення, ціна якого буде трохи вищою, працює ефективніше: при більшій продуктивності вода простіше долає опір. По-третє, має значення діаметр та тип труби.

Як правило, насос конкретного виробника вибирають під індивідуальну опалювальну систему, заздалегідь враховуючи всі вимоги характеристики.

Види насосів

  • Насос з «сухим» ротором. Потужний, відрізняється високим ККД – до 80%, застосовується переважно на великих об'єктах (промислових чи виробничих). Такі моделі бувають консольні, моноблочні та «Inline»-насоси.
  • Насос з «мокрим» ротором. Застосовується в побутовій водопостачальній або опалювальній системі. Ці регульовані апарати мають ККД на рівні 50% і не потребують технічного обслуговування тривалий період: у них відсутні сальникові ущільнення, мастило та охолодження електромотора відбувається за допомогою рідини, що перекачується.

Особливості роботи циркуляційного насоса для системи опалення

  • Принцип роботи апарату простий: через опалювальний пристрій (котел опалення) гарячий теплоносій рухається системою трубопроводу.
  • Побутовий насос для опалення будинку або котеджу, ціна якого невисока, відмінно себе зарекомендував: при його установці не потрібні датчики або додаткове обладнання для захисту двигуна. Такий апарат використовують у різних видах регулювання системи опалення.
  • Циркуляційні насоси мають електропривод. Визначальний показник апарату – потужність електродвигуна.
  • У якісних насосах при виробництві корпусу застосовуються чавун, бронзу або латунь, які не схильні до корозії. 
  • Розміри потужних насосів, що купуються в комерційній або виробничій галузі – важливий чинник, оскільки вони мають відповідати технічним вимогам.

У нашому каталозі ви знайдете апарат з потрібними параметрами, що задовольняють ваші вимоги. Якщо важко зробити вибір, наші менеджери дадуть консультацію і допоможуть вибрати насос для системи опалення. Ціни на представлену у нас продукцію від виробника низькі, при покупці офіційно оформляємо гарантійне обслуговування. Купити циркуляційний насос просто: зателефонуйте або надішліть повідомлення, і ми зв'яжемося з вами. Забрати покупку ви зможете зручним для вас способом: самовивозом зі складу або кур'єрською доставкою. Де б ви не знаходилися: в Одесі, Києві, Львові, Харкові, Дніпропетровську чи іншому місті ми доставимо насос до будь-якого населеного пункту України.

 

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.