(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Насоси для кондиціювання та охолодження

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Кондиціонери міцно увійшли в сучасне життя. Їх встановлюють в офісних приміщеннях, квартирах та будинках. У багатьох системах кондиціонування присутні насоси для охолодження. У таких системах застосовуються пристрої різних модифікацій, залежно від технічних характеристик та особливостей.

Види насосів для охолодження

  • Найпопулярніший – горизонтальний багатоступінчастий моноблочний насос для охолодження. Він компактний, має міцну конструкцію та низький шумовий рівень. Такий насос охолоджує рідину до нуля градусів. Конструкція якісного моноблочного пристрою виконана з чавуну або сталі.
  • Другий вид насосів для охолодження - геотермальний теплонасос. Принцип його роботи наступний: для охолодження повітря у системі використовується вода глибинного підземного джерела, температура якої має становити трохи більше 10 градусів. Значний «плюс»геотермального насоса - економія електрики, оскільки в системі кондиціювання відсутня компресор.

Принцип пасивного охолодження

Робота теплового насоса, якийфункціонує від свердловини, проста. Колектор опускається у свердловину, де температура води не перевищує 10-12 градусів. Вода виконує роль холодоносія і, циркулюючи системі, охолоджує весь будинок. У деяких моделях установок виробник включає модуль активного охолодження. Як ми вже говорили, такий насос споживає мало електроенергії і його вартість окупається за рахунок економії енергоресурсу.

Активне охолодження

Насоси для активного кондиціювання купують у тому випадку, коли пасивне охолодження не є достатнім. Теплова система за допомогою компресора виробляє холод у великих кількостях та відповідає рівню охолодження спеціальною мультисистемою. Режим активного охолодження називають реверсним. Це пов'язано з тим, що модуль активного охолодження, який складається з чотириходового та дросельного клапана, змушує рідину циркулювати у зворотному напрямку. У такому випадку функції конденсатора виконує випарник, а функції випарника – ndash; конденсатор.

Система розподілу холоду

Актуальне питання, оскільки класичний радіатор або тепла підлога не призначені для холодозабезпечення. Головна проблема – відсутність можливості усунення конденсату та ефект "холодної підлоги", який згубний для здоров'я. У деяких випадках встановлюють «холодні стіни» і «холодна стеля», проте даний метод затратний, оскільки, крім складної системи монтажу, виникає необхідність в установці потужних осушувачів. Існує оптимальний варіант: разом із насосом для кондиціонування купують фанкойли, які рівномірно розподіляють потік холодного та гарячого повітря.

Інтернет-магазин IVVA Supply реалізує насосні установки та комплектуючі для побутового та промислового кондиціювання та вентиляції, зі складу та з доставкою. У нас ви можете купити насос для активного або пасивного кондиціювання, з офіційною гарантією від виробника, оптом і в роздріб, і за низькими цінами. Ми знаємо про всі насоси. Важко з вибором? Наші професійні менеджери дадуть вичерпну консультацію та допоможуть швидко вибрати в каталозі насос, який відповідає за параметрами та характеристиками вимог системи. Купити насос просто: зателефонуйте або напишіть нам, а ми організуємо доставку товару в Одесу, Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ або інше місто України.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.