(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Насадки та біти

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 215 моделей

У нас представлений затребуваний на ринку асортимент біт і насадок для шуруповерта, а також інші комплектуючі для будівельних інструментів. У кожному випадку ми готові врахувати ваш попит щодо асортименту товару з метою його поповнення та оновлення. Ми працюємо лише з перевіреними виробниками. Тому біти для шуруповерта купити, як і будь-яку іншу продукцію, можна тільки фірмової якості. Виробник своїм ім'ям та репутацією на спеціалізованому ринку підтверджує надійність та зносостійкість виробів. Для тих, хто розглядає закупівлі оптом, ми маємо ще цікавіші цінові пропозиції. Щоб зробити перший крок, потрібно ознайомитися з каталогом та технічними характеристиками товару.

Які біти для шуруповерта купити

Для забезпечення міцності кріплення при виборі комплектуючої деталі необхідно звернути увагу на матеріал, з якого вона виготовлена, та спеціальне захисне покриття.

По марці виробу бувають типу:

  • Sl – на кінцевій ділянці є викрутка з прямим шліцом шириною від 0 до 7 (довжина біт з обмежувачем або без може бути різною);
  • Pz – універсальні деталі, що працюють з усіма типами кріплень Pozi (ефективні при застосуванні для твердих, іржавих поверхонь та пошкоджених болтів);
  • Torx hole – на маркуванні робоча частина нумерується цифрами від 8 до 40 мм (забезпечують високе зчеплення з головками шурупів та болтів).

У нас ви знайдете алмазні бурові коронки і можете з доставкою купити біти для шуруповерта від виробника під задані робочі завдання. Наші менеджери готові проконсультувати за моделями, зробити порівняльні характеристики, у тому числі й за ціною.

Особливості виробів

Залежно від специфіки пристроїв всі вони поділяються на основні, комбіновані та спеціальні. Тому, якщо є необхідність максимальної площі зчеплення, підбираються основні моделі. Комбіновані відрізняються можливістю використання пристрою з двох кінців, що мають різні розміри або вид кріплення. Такі біти для шуруповерта купити вигідно для кількох видів робіт. Для вузькоспеціалізованих заходів підбираються вироби із фіксаторами або пружинами. Професіоналам рекомендується придбати набір насадок і коронки по дереву, щоб можна було працювати в будь-яких умовах і виконувати як універсальні, так і нестандартні завдання. До того ж, наявність набору розширює можливості сумісності з різним обладнанням.    

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.