(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Мультиметри

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 29 моделей

У базовій конструкції в корпусі приладу одночасно знаходяться амперметр, вольтметр і омметр. Щоб у нас офіційно мультиметр купити потрібну модель, необхідно попередньо ознайомитися з асортиментом. Однак незалежно від модифікації кожен пристрій відрізняється фірмовою якістю, гарантованою від виробника, високою точністю вимірювання змінного та постійного струму та напруги, заданим діапазоном величин опору, естетично досконалим зовнішнім виглядом корпусу, зручного у використанні. Ціна мультиметра залежить від його робочих характеристик, додаткових опцій.  

Додаткові можливості

Не всі моделі приладу мають однакову конфігурацію та технічне оснащення, що розширює їх функціонал. Додатковими можливостями модифікацій може бути здатність:

  • тестувати діоди та транзистори;
  • подавати звуковий сигнал;
  • вимірювати частоту напруги, електроємність, температуру;
  • підсвічувати дисплей;
  • автоматично вимикати живлення;
  • зберігати результати досліджень та інше.

Ми пропонуємо з доставкою мультиметри за ціною, яка актуальна на сьогоднішній день. Ви хочете придбати якісний товар ще дешевше? Постійна акційна програма при замовленні оптом дозволить отримати найкращу техніку на пільгових умовах.

Мультиметр купити аналоговий або цифровий

Аналогові пристрої мають різний ступінь чутливості. Магазин компанії «Івва Саплай» реалізує пристрої, такі як мегаомметри і струмові кліщі, які відрізняються невеликою похибкою вимірювань. При експлуатації слід враховувати нелінійність і зворотність шкали щодо опору, це спостерігається під час роботи з малими величинами змінного напруги. Крім того, при покупці аналогового мультиметра зверніть увагу, що такі прилади потребують правильної полярності підключення. Цифрові пристрої портативному або стаціонарному виконанні зазвичай мають розрядність від 3,5 і вище. За висновками експертів, середньостатистична похибка вимірювань незалежно від їхнього виду становить менше ± (0,2% +1 одиниця молодшого розряду). На цифровий мультиметр ціна коливається в широкому діапазоні, залежно від набору його корисних якостей. Для отримання додаткової інформації, у тому числі порівняльної, звертайтеся до наших менеджерів. Ми також розглянемо ваші пропозиції та заявки на продукцію, якої на даний момент немає.    

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.