(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Мотокоси

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

На сьогоднішній день величезною популярністю користується така техніка як мотокоса. Що це таке?

Мотокоса – інструмент для великих навантажень. Мотокоса легко справляється з високою, твердою, грубою травою, а також з чагарниками та бур'янами. Мотокса -ndash; великий і потужний пристрій, який заощаджує Ваші сили та час.

Компанія «Івва Саплай» пропонує величезний список мотокос. Зазначимо, що такий вид садово-паркового обладнання є чимось середнім між величезною газонокосаркою та простим у використанні тримером.

Мотокоса купити високої якості від виробника завжди можна у нас. Мотокса -ndash; це такий інструмент, який застосовується до виконання важких навантажень на величезних за обсягом площах. Мотокоси мають справді потужний двигун, який працює на бензині. На цих пристроях можуть монтуватися ножі з металу, а також ріжучі диски, які мають гострі зуби. Коли є великі чагарники, то мотокоса просто незамінна. Цей пристрій є одним із найбільш багатофункціональних, адже їх можна використовувати і для робіт на газонах, і на сільськогосподарських ділянках і таке інше. Якщо обсягу роботи багато і площа більша, то мотокоса підійде просто ідеально.

Мотокоса ціна від виробника

Мотокоса купити за вигідними цінами дуже легко. Достатньо здійснити вибір, ознайомившись із каталогом, а потім оформити замовлення. Ми Вам передзвонимо. Дуже часто у наших покупців виникають питання щодо технічних характеристик товарів. Якщо виникли і у Вас, то сміливо телефонуйте нашим менеджерам за номером, який вказаний на сайті. Консультанти нашої компанії завжди готові підказати та зорієнтувати. Мотокоса купити можна оптом та в роздріб. Доставка здійснюється по всій території України (Київ, Харків, Львів, Дніпропетровськ). Також ми працюємо з доставкою численними регіонами Одеси. Товар поставляється будь-яким зручним для бажаючих придбати товар у спосіб. Також можливе самовивезення товару. Ми офіційно гарантуємо високу якість, а  для постійних клієнтів розроблено напрочуд приємну систему знижок.

Якщо Ви хочете зберегти свої сили, здоров'я, нерви і, звичайно ж, час, то Вам неодмінно потрібно купити мотокосу. Мотокоси виконують багато різних функцій:

  1. Чудово рівняють газони.
  2. Уміло стрижуть газони.
  3. Косуть траву в будь-яких місцях, навіть найважчих.

Територія навколо будинку завжди радуватиме, надихатиме і навіть захоплюватиметься.

Слід сказати, що мотокоси бувають ще різних видів. Є, наприклад, такі, які слід тримати руками, а є й такі, у комплект з якими передбачені ремені, що одягаються на плечі, що зменшує та полегшує роботу.

Ціни на мотокоси дуже демократичні та вигідні. Крім того, мотокоси, представлені в нашому інтернет-магазині, перевірені, якісні двигуни. На складі у нас є всі види мотокос.

Зазначимо, що бензинові мотокоси можуть довго працювати безперервно на різних ділянках, навіть на нерівних територіях. Ці пристрої дуже довговічні за умови правильної експлуатації. Мотокоса купити Ви можете навіть сидячи вдома. У каталозі вказані всі технічні характеристики, є опис будь-якої моделі, вказані ціни, що значно полегшує покупку будь-яких пристроїв. >підрізувач дерну або райдери.

Бажаємо Вам приємних покупок у нашому інтернет-магазині «Івва Саплай».

Мотокоса – инструмент, предназначенный для больших нагрузок. Мотокоса легко справляется с высокой, твёрдой, грубой травой, а также с кустарниками и сорняками. Мотокса – большое и мощное устройство, которое экономит Ваши силы и время.

Компания «Ивва Саплай» предлагает огромный перечень мотокос. Отметим, что такой вид садово-паркового оборудования является чем-то средним между огромной газонокосилкой и простым в использовании триммером.

Мотокоса купить в «Ивва Саплай»

Мотокоса купить высокого качества от производителя всегда можно у нас. Мотокса – это такой инструмент, который применяется для выполнения тяжёлых нагрузок на огромных по объёму площадях. Мотокосы имеют действительно мощный двигатель, который работает на бензине. На этих устройствах могут монтироваться и ножи из металла, а также режущие диски, которые имеют острые зубья. Когда есть большие заросли, то мотокоса просто незаменима. Это устройство является одним из наиболее многофункциональных, ведь их можно использовать и для работ на газонах, и на сельскохозяйственных участках и так далее. Если объёма работы много и площадь большая, то мотокоса подойдёт просто идеально.

Мотокоса цена от производителя

Мотокоса купить по выгодным ценам очень легко. Достаточно осуществить выбор, ознакомившись с каталогом, а затем оформить заказ. Мы Вам перезвоним. Очень часто у наших покупателей возникают вопросы, касающиеся технических характеристик товаров. Если возникли и у Вас, то смело звоните нашим менеджерам по номеру, который указан на сайте. Консультанты нашей компании всегда готовы подсказать и сориентировать. Мотокоса купить можно оптом и в розницу. Доставка производится по всей территории Украины (Киев, Харьков, Львов, Днепропетровск). Также мы работаем с доставкой по многочисленным регионам Одессы. Товар поставляется любым удобным для желающих приобрести товар способом. Также возможен самовывоз товара. Мы официально гарантируем высокое качество, а  для постоянных клиентов разработана удивительно приятная система скидок.

Если Вы хотите сохранить свои силы, здоровье, нервы и, конечно же, время, то Вам непременно нужно купить мотокосу. Мотокосы выполняют множество различных функций:

  1. Превосходно ровняют газоны.
  2. Умело стригут газоны.
  3. Косят траву в любых местах, даже самых труднодоступных.

Территория вокруг дома всегда будет радовать, вдохновлять и даже приводить в восторг.

Следует сказать, что мотокосы бывают ещё разных видов. Есть, к примеру, такие, которые следует держать руками, а есть и такие, в комлект с которыми предусмотрены ремни, надевающиеся на плечи, что уменьшает и облегчает работу.

Цены на мотокосы весьма демократичны и выгодны. Кроме того, у мотокос, представленных в нашем интернет-магазине, проверенные, качественные двигатели. На складе у нас имеются в наличии все виды мотокос.

Отметим, что бензиновые мотокосы могут длительно непрерывно работать на разных участках, даже на неровных территориях. Эти устройства очень долговечны при правильной эксплуатации. Мотокоса купить Вы можете даже сидя дома. В каталоге указаны все технические характеристики, есть описании любой модели, указаны цены, что значительно облегчает покупку любых устройств. Вы также можете купить в нашем интернет-магазине подрезчик дерна или райдеры.

Желаем Вам приятных покупок в нашем интернет-магазине «Ивва Саплай».

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.