(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Молотки

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 13 моделей

Компанія «Івва Саплай» на постійній основі реалізує молотки різного призначення, міні-молотки, кувалди, ломи, сокири та інші пристрої ударного типу, які повсюдно застосовуються при проведенні ремонтно-будівельних, дорожніх та інших робіт. Молоток купити від виробника – забезпечити себе якісним інструментом, який безпечний в експлуатації, зносостійкий, надійний та не потребує особливого догляду. Весь асортимент зібраний на основі вашого попиту. За каталогом легко знайти та вибрати товар потрібної модифікації з відповідного матеріалу. Купуйте відбійний молоток або кувалду конструкції, що зарекомендувала себе, що допоможе уникнути в роботі виникнення нестандартних ситуацій.    

Молоток чи кувалда?

Залежно від характеру діяльності, її виду та специфіки в деяких випадках рекомендується купити кувалду, а в інших молоток. Нефахівці не завжди знають, у чому відмінність, що може вплинути на результати роботи.

Отже, в чому полягає різниця між двома інструментами:

  • Розмір. Кувалду купити рекомендовано в тому випадку, якщо має бути певний тип роботи, так як вона має набагато довшу рукоятку і більше – до 1,5 м. Це дворучне пристосування. У молотка ж середня довжина ручки становить 30-35 см.
  • Вага. Внаслідок великої сили удару кувалда має важити набагато важче за середньостатистичний молоток. Молоток можна купити до 2 кг, в той час як «опонент» важить, згідно з ГОСТом, від 2 до 16 кг. Звичайно, якщо не йдеться про відбійний молоток, купити який також можна в нашому магазині. Цей різновид відрізняється значною вагою - 6-30 кг.       
  • Призначення. Налічується безліч типів обох інструментів, проте їх застосування рекомендовано з урахуванням характеру робіт.
  • Матеріал. Кувалда, купити яку у нас можна у кількох модифікаціях, як правило, має бойок із міцної сталі. Що стосується цієї деталі молотка, то вона може бути також мідною, гумовою, дерев'яною тощо. Особливі вимоги застосовуються до відбійного молотка, він купується зазвичай з бойком з удароміцного металу.   
  • Ціна питання. Вартість масивніших моделей найчастіше вища за традиційні варіанти, оскільки вони мають підвищену продуктивність.

Молоток купити на вибір

Наш магазин пропонує молотки для багатьох напрямків діяльності: слюсарного, теслярського, столярного, зварювального, плиткового та інших. Для демонтажу конструкцій, обробки металу та ще низки видів робіт рекомендується купити кувалду або відбійний молоток з метою збільшення продуктивності праці. Ми також виконуємо оптові доставки в регіони. Ви також можете придбати сумки та ящики для інструментів та витратні матеріали.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.