(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Мийки високого тиску

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Специфічний характер забруднень та місця їх локалізації в певних випадках змушують купити миття високого тиску, а для дому - побутовий пилосос. Декілька найбільш затребуваних у споживачів універсальних моделей обладнання доступні в каталозі нашого інтернет-магазину.

Де ефективні апарати

Завдяки сучасним інженерним розробкам, які постійно вдосконалюються, у споживачів з'явилася можливість забезпечити бездоганну чистоту поверхонь, що ще недавно вважалися важкодоступними. Причому в одних випадках потрібен інтенсивний догляд, а в інших –. щадний режим. В онлайн-магазині можна купити мийку високого тиску та електросушарку для рук під конкретні завдання з доставкою по Україні.  

Продуктивність та якість використання апаратів підтверджені під час роботи з наступними об'єктами:

  • садовою технікою та інструментами;
  • огорожами, тротуарами, садовими доріжками або кам'яними плитами;
  • велосипедами, мотоциклами та легковими автомобілями;
  • житловими причепами;
  • плавальними басейнами та терасами будь-якої площі;
  • альтанками навколо будинку;
  • фасадами;
  • кам'яними огорожами та стінами;
  • меблями садовими, терасними та балконними.  

Мийку високого тиску купити зі складу

Технічні характеристики представленої у нас техніки відповідають призначенню моделі. Якщо виникла необхідність купити міні-мийку високого тиску, при виборі в першу чергу слід враховувати клас продуктивності, оскільки саме цей показник визначає можливості апарату і час, що витрачається на прибирання. Тиск також впливає ефективність видалення забруднень. Тому, наприклад, для авто купується міні-мийка з вищими показниками, ніж для чищення садових меблів.   Взагалі для роботи з великими площами та дуже складними за характером, у тому числі комбінованими, забрудненнями слід купувати мінімийку високого тиску серії К7. Більш потужні пристрої мають покращену комплектацію та вдосконалені конструкційні нововведення, що дозволяє їх застосовувати багатофункціонально. Це створює додаткову зручність, економить час, що витрачається на прибирання, та електроенергію. Ціна на фірмові апарати відповідає їх можливостям, при замовленні ми пропонуємо купити міні-мийку високого тиску на лояльних умовах. Крім того, компанія «Івва Саплай» готова постачати якісну техніку на тендерній основі.

Купити міні-мийку для авто

Транспортним компаніям, фірмам, що мають власний автопарк, власникам легкових і вантажних машин, мікроавтобусів рекомендується в обов'язковому порядку купувати обладнання, яке просто в експлуатації. Потрібно лише підключити пристрій до водопроводу та джерела електроенергії. Офіційно виробник гарантує його безперебійну роботу навіть за частого використання. Міні-мийка для авто, купити яку сьогодні легко онлайн, в комплекті з засобами для чищення від виробника швидко відновлять початковий зовнішній вигляд транспортного засобу. А ми допоможемо вам зробити правильний вибір!

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.