(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Модульні механізми

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Модульні механізми для розетки купити

 

Купити модульні механізми для розеток необхідно ще на етапі підготовки до косметичного ремонту. Розетки та вимикачі розрізняються як за своєю функціональністю, так і за зовнішнім виглядом та деякими технічними характеристиками. Зручність придбання модульних механізмів для вимикачів та розеток саме в компанії «Івва Саплай» у тому, що Ви можете ознайомитись з асортиментом товару у докладному каталозі, представленому в нашому інтернет-магазині.

Перш ніж купити модульні механізми для розетки, важливо визначитися, яку функцію вона виконуватиме. Так, існують такі види механізмів розеток:

 

 • Телевізійні TV;
 • TV-SAT;
 • Комп'ютерні – 5 або 6-7 категорії;
 • Поєднана комп'ютерна та телефонна;
 • Акустична;
 • USB;
 • Телефонна;
 • Розетка, що є кабельним виводом.

 

Силові розетки можуть бути опціонально оснащені вологозахищеними кришками, захисними шторками, що гарантують захист від дітей, а також заземлюючим контактом, що запобіжить можливість самозаймання. Сучасне покоління розеток виготовляється з гвинтовими клемами, при цьому всі три кабелі приєднуються з одного боку.

Ви можете купити також деякі додаткові аксесуари для розеток і вимикачів, такі як лампи підсвічування або адаптери. Вимикачі можуть бути з підсвічуванням та індикацією наявності електрики (зелена або жовта діодна лампа).

 Проконсультуватися з питань купівлі та монтажу модульних механізмів для розеток можна за телефоном або за допомогою форми зворотного зв'язку на нашому сайті. Фахівці компанії «Івва Саплай» будуть раді надати Вам висококваліфіковану консультацію з усіх питань, що Вас цікавлять.

Якщо Ви маєте намір купити, наприклад, модульні механізми для вимикачів, Вам також варто ознайомитися з представленим асортиментом. Сьогодні можна придбати такі механізми вимикачів:

 

 • Звичайні з однією, двома або трьома клавішами;
 • Перемикачі з однією або двома клавішами;
 • Проміжні, що конструюються за схемою «хрест»;
 • Кнопки типу «дзвінок»;
 • Зі шнурком;
 • 2- або 3-полюсні;
 • Вимикачі готельного типу (карткові).

 

У свою чергу, існують прохідні вимикачі, якими можна керувати з декількох місць. Контакти вимикачів можуть бути із срібним покриттям, що забезпечує високу якість та довговічність роботи пристрою. Клавіші вимикачів сьогодні виготовляються із зносостійкого пластику, стійкі до побутових реагентів та ультрафіолетового випромінювання; легко закріплюються на приладах та механізмах.

У нас Ви можете купити не тільки модульні механізми для розеток, але й різні аксесуари та додаткові пристрої: електронні таймери з РК-дисплеєм, датчики руху, плати з конекторами різних категорій, захисні ключі для розеток та багато іншого.

Зверніть увагу, що модульні механізми для розеток та вимикачів, які можна купити в компанії «Івва Саплай», офіційно надходять на склад в Одесі від виробника. Цей чинник благотворно впливає встановлення доступної ціни і позитивно позначається на якості. Ви легко зможете замінити корпус або кришку розетки або вимикача, змінити в подальшому дизайн і внести інші поліпшення.

Якість модульних механізмів для електроінсталяційних виробів багато в чому залежить як від характеристик виробника, так і від матеріалу, з яких вони виконані. У нас Ви можете підібрати   найбільш підходящий Вам варіант.

Ще одна вагома перевага купівлі модульних механізмів для вимикачів і розеток саме в нашій компанії: ми організуємо доставку по Одесі та містам України. Так, якщо Ви проживаєте в Києві, Львові, Харкові або Дніпропетровську, то потрібно тільки вибрати відповідну Вам службу доставки, а ми гарантовано швидко оформимо Ваше замовлення і дбайливо запакуємо всі придбані Вами товари. Якщо ж Ви живете в Одесі, то можна особисто приїхати та забрати зі складу Ваше замовлення. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині трансформатори a> або щити та шафи.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.