(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Модульне обладнання

Електротехнічна апаратура на сьогоднішній день є безальтернативним засобом захисту електричних ланцюгів від позаштатних ситуацій, а також дозволяє створити додаткові зручності для користування електроприладами. Компанія «Івва Саплай» займається постачанням пристроїв різних напрямків призначення від виробників із багаторічними традиціями випуску подібної продукції.

Вибирайте найкраще

У нас можна купити модульну апаратуру та аксесуари для модульної апаратури для неї, яка призначена для встановлення як у житлових будинках, котеджах, бізнес-центрах, так і в будівлях промислової інфраструктури, туристичної, що працюють у сфері ХоРеКу та інших галузях. Практично немає жодного бізнес-напряму, якому б не була потрібна електротехнічна продукція, яка на сучасному рівні забезпечує безпеку та нормальне функціонування всіх систем життєзабезпечення.

Загальні характеристики модульної групи товарів:

  • максимальне представництво в побутовій інфраструктурі;
  • ергономічність;
  • компактні розміри та переважно невелика вага;
  • відповідний очікуванням зовнішній вигляд;
  • завжди в наявності модифікації потрібних параметрів;
  • простість у монтажі та демонтажі.

Представлені в онлайн-магазині пристрої протестовані в незалежних лабораторіях і мають сертифікати, що гарантують їх надійність і якість.

Для зручності в каталозі вся однотипна продукція згрупована за категоріями, завдяки чому кожен покупець досить оперативно знайде потрібний товар серед тисяч нашого асортименту, де є автоматичні вимикачі. При цьому ціна одиниці номенклатури залежить від її технічних даних, популярності виробника, гарантійних зобов'язань. Тому разом із преміум-моделями завжди доступні зі складу пристрою економ-класу. Додатково ми пропонуємо пристрої, які дозволяють посилити контроль та керування живленням електрообладнання: дзвінки, таймери, системи дистанційного керування, дистанційні регулятори світла. При необхідності купити модульну апаратуру можна під індивідуальне замовлення за наявності моделей у постачальника. Доставка здійснюється в Одесу, Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші міста, де працює «Нова пошта». Для швидкого оформлення заявки слід звертатися за контактними телефонами для зв'язку з персональним менеджером, який надасть інформацію про терміни поставки та способи оплати.   

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.