(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Металопластикові труби

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Металопластикові труби – вироби для систем опалення нового покоління, які надійно зарекомендували себе у споживачів завдяки цілому списку переваг і тривалому періоду експлуатації. У нашому магазині представлений затребуваний асортимент цієї товарної групи. При цьому на металопластикові труби ціна відрізняється помірністю, що дозволяє використовувати такий матеріал під час проведення ремонтно-будівельних робіт у великих обсягах. При оптовому замовленні у нас передбачені знижки, які уможливлюють придбання фірмового товару від виробника на пільгових умовах. Вам залишається тільки визначитися з різновидом сантехнічної труби, а купити зі складу з доставкою не важко.  

Робочі характеристики  

Конструкція металопластикових труб багатошарова і включає, крім пластикових оболонок, алюмінієвий прошарок, від технології укладання якого багато в чому залежить спосіб монтажу виробу, його пропускне навантаження і зрештою довговічність. Виробник якісної продукції використовує надійний зварювальний спосіб стикування фольги, завдяки чому куплені металопластикові труби зберігають еластичність, немає потреби у додаткових фітингах.

Офіційно сертифікована продукція характеризується низкою переваг:

  • протягом років робоча площа перерізу не зменшується;
  • має невеликий коефіцієнт теплового розширення;
  • відрізняється хімічною нейтральністю;
  • може застосовуватись для різних середовищ;
  • легка;
  • експлуатаційний період до 50 років.

Проте при покупці сантехнічних труб слід ознайомитися і з обмеженнями в їх використанні. Температурний режим повинен не перевищувати +110 градусів, до того ж вироби із пластику бояться замерзання та розморожування, є горючими. Але переваг набагато більше, тому ціна металопластикових труб відповідає їхнім функціональним можливостям. Ми пропонуємо товар, який набув широкого поширення на ринку та позитивних відгуків споживачів.

Металопластикові труби купити в Одесі

Сьогодні ми готові задовольнити попит клієнтів незалежно від місця їх перебування. Купити сантехнічні труби в Одесі можна з доставкою нашим транспортом протягом доби містом та регіоном. А також ми відвантажимо та відправимо товар поштовими компаніями до населених пунктів України. При цьому кількість металопластикових труб, що закуповуються, не обмежена. Терміни постачання обговорюються індивідуально. У нас також можна купити прес-фітінг та обтискний фітінг.

При необхідності можливе здійснення постійних поставок товару на договірній основі. Для оптових покупців ціна металопластикових труб є ще комфортнішою.

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.